Alicja Szemplińska

i

Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Alicja Szemplińska - teledysk Empires poruszy każdego. To emocjonalna bomba!

2020-03-09 15:19

Alicja Szemplińska wie, jak dawkować emocje związane z jej udziałem w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Po zaprezentowaniu swojego singla najpierw w Szansie na Sukces, a następnie wypuszczeniu go do sieci w wersji studyjnej, wokalistka opublikowała wreszcie do niego długo wyczekiwany, oficjalny klip. Warto było czekać! Zobacz teledysk do Empires już teraz na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska - teledysk do Empires jest już dostępny! Na ten dzień czekali wszyscy fani utalentowanej wokalistki, która wygrała dziesiąta, jubileuszową edycję The Voice of Poland. Choć Alicja ma zaledwie 17 lat, udało jej się osiągnąć już naprawdę dużo. Poza zwycięstwem w najpopularniejszym obecnie programie muzycznym w Polsce, piosenkarka wygrała również show Hit Hit Hurra oraz Szansa na Sukces, gdzie nagrodą główną była możliwość reprezentowania naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2020, który odbywać się będzie w maju, w Rotterdamie.

Eurowizyjną propozycją Alicji Szemplińskiej jest singiel Empires, za którego tekst odpowiadają między innymi twórcy zwycięskiej piosenki Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, jak również utworu Jak Gdyby Nic śpiewanego przez zwycięzcę trzeciej edycji The Voice Kids - Marcina Maciejczaka. Po usłyszeniu utworu, internauci z całego świata zachwycili się nim. Wielu z nich porównało nawet kompozycję do kawałków znanych z filmowych produkcji o przygodach Jamesa Bonda. W takim samym, równie zapierającym dech w piersiach klimacie, utrzymany został oficjalny teledysk.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Alicja Szemplińska - teledysk Empires

Oglądając najnowszy wideoklip Alicji Szemplińskiej, ciężko powstrzymać emocje! Klip wokalistki w reżyserii Dawida Ziemby naprawdę robi wrażenie. Zgodnie z zapowiedziami samej artystki, możemy w nim ujrzeć szalejące, niszczycielskie żywioły.

- Ludzie mają tendencję do budowania imperiów i stają się ślepi na to, co ważne. Różnorodne obsesje rozpraszają ich uwagę. Jesteśmy benzyną i zapałką, które powodują katastrofę... Pożar niosący olbrzymie straty. Ale jest nadzieja, ponieważ powstajemy i upadamy... To krąg życia. Pozostaje pytanie: dlaczego? Czy musimy cały czas powtarzać ten sam scenariusz? - mówi o nowym klipie artystka. 

Czy tak mocne wideo zapewni Alicji zainteresowanie publiczności z całego świata? Taką mamy nadzieję! Przypomnijmy, że zapis wideo z występu piosenkarki w programie Szansa na Sukces został już odtworzony ponad milion razy. To drugi najlepszy wynik spośród wszystkich eurowizyjnych propozycji, dostępnych na kanale konkursu.