Eurowizja 2020 - kandydaci z Polski. Kto wygra Szansę na sukces? [GŁOSOWANIE]

2020-02-02 13:36
Artur Orzech
Autor: wbf

Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. To oznacza, że trzeba wybrać kandydata, który będzie reprezentował nasz kraj w tym muzycznym wydarzeniu. Kto wygra Szansę na sukces i pojedzie na Eurowizję 2020? Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was specjalne głosowanie, w którym możecie zagłosować na swoich faworytów.

Eurowizja 2020 coraz bliżej. Tegoroczna edycja konkursu piosenki zostanie zorganizowana w Rotterdamie. To właśnie Holandia została gospodarzem, po tym jak zwyciężyła w zeszłorocznym finale dzięki piosence Arcade, którą wykonał Duncan Laurence. Finał Eurowizji 2020 odbędzie się 16 maja. Prowadzącymi zostali: Edsilla Rombley, Chantal Janzen i Jan Smit. O miano najlepszej piosenki Europy powalczy 41 państw, w tym także Polska. Kto będzie reprezentował nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji? O tym przekonamy się pod koniec lutego.

Eurowizja 2020 - kandydaci z Polski. Kto wygra Szansę na sukces?

Aż dwudziestu jeden znanych i lubianych artystów powalczy o zaszczytny tytuł reprezentowania Polski podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji 2020. Wybór polskiego reprezentanta odbędzie się w programie Szansa na Sukces Eurowizja 2020. Laureata wyłoni głosowanie widzów w trakcie programu na żywo, który zostanie pokazany 23 lutego na antenie TVP2. Finaliści zostaną wyłonieni przed jury w składzie Michał Szpak, Cleo i Gromee podczas trzech odcinków Szansy na sukces. Do tego czasu możecie zagłosować w naszej sondzie na ESKA.pl i wskazać, kto według Was powinien reprezentować nasz kraj na tegorocznej Eurowizji.

Eurowizja 2020 - kto powinien wygrać Szansę na sukces? ZAGŁOSUJ!

Najnowsze