Eurowizja 2020 - jest zapowiedź występu Alicji Szemplińskiej. Piękne ujęcia trafiły do sieci

2020-05-20 10:07
Eurowizja 2020 - jest zapowiedź występu Alicji Szemplińskiej. Piękne ujęcia trafiły do sieci
Autor: Mateusz Jagielski/East News Eurowizja 2020 - jest zapowiedź występu Alicji Szemplińskiej. Piękne ujęcia trafiły do sieci

Gdyby nie pandemia koronawirusa, znalibyśmy już zwycięzcę 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas tegorocznego wydarzenia miała reprezentować nas Alicja Szemplińska razem z utworem Empires. Niedawno w sieci pojawiły się ujęcia, które miały być wykorzystane do pocztówki występu. Zobacz na ESKA.pl, jak miała wyglądać zapowiedź naszej polskiej reprezentantki, podczas Eurowizji 2020.

Tegoroczny 65. Konkurs Piosenki Eurowizji z pewnością zapadnie wszystkim w pamięci na bardzo długo. Powodem jest nie tylko pandemia koronawirusa, ale również inna forma wydarzenia. Mowa o telewizyjnej emisji Światła dla Europy, która miała miejsce 16 maja w TVP1. Eurowizja 2020 była pozbawiona rywalizacji, a dodatkowo uhonorowała 41 piosenek, które w obecnym roku miały być zaprezentowane podczas majowego konkursu. Nie obeszło się również bez wielkich niespodzianek. Jedną z nich było wspólne wykonanie zwycięskiego kawałka Wielkiej Brytanii z 1997 roku pt. Love Shine A Light. Ponadto w sieci odbyło się międzynarodowe głosowanie widzów. Niestety Polska została niedoceniona według głosowania UGAE Eurovision Fan Contest, podobnie jak dwanaście innych krajów.

W sieci pojawiły się ujęcia, które gdyby nie pandemia koronawirusa - moglibyśmy podziwiać na ekranach naszych telewizorów. Zobaczcie poniżej, jak zaprezentowała się na nich Alicja Szemplińska.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Eurowizja 2020: zapowiedź Alicji Szemplińskiej

Na oficjalnym Instagramie Alicji Szemplińskiej @aliciaszemplinska, pojawiły się cztery ujęcia, które pokazują jak wyglądałaby zapowiedź występu wokalistki podczas Eurowizji 2020. Co ciekawe, kadry są bardzo lekkie, kobiece i ... widać na nich dużo kwiatów. W komentarzach pod zamieszczonymi zdjęciami, można zauważyć pozytywne reakcje fanów:

- Jakie to byłoby piękne!!

- Obyśmy podobną zobaczyli za rok!

- Oby za rok wszyscy zobaczyli Twoją piękną pocztówkę (a potem jeszcze piękniejszy występ)

- Przecudna, obyś za rok miała okazję nakręcić kolejną

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądałaby pocztówka Alicji Szemplińskiej podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Kwiaty, a także wokalistka robią wrażenie!

Najnowsze