Eurowizja 2020 głosowanie fanów zakończone! Alicja Szemplińska niedoceniona, Polska zdobywa 0 punktów

2020-05-18 13:41
Alicja Szemplińska
Autor: WBF

Eurowizja 2020 w międzynarodowym głosowaniu, podczas którego fani wybrali swojego zwycięzcę! Na samym podium znaleźli się reprezentaci Litwy, Islandii i Szwajcarii. Jak na tle innych krajów wpadła Polska? Niedoceniona przez fanów Alicja Szemplińska zdobyła zero punktów.

Eurowizja 2020 to jedno z największych wydarzeń muzycznych organizowanych od 1956 roku, jednak z uwagi na trwającą obecnie pandemie koronawirusa tegoroczny konkurs musiał zostać odwołany z przyczyn zrozumiałych dla wszystkich. Rozżaleni tym faktem fani Konkursu Piosenki Eurowizji postanowili mimo wszystko oddać swój głos na najlepszego wykonawcę i jego utwór za pomocą internetowego głosowania zorganizowanego przez OGAE Eurovision Fan Contest, które jest doskonale znane miłośnikom Eurowizji. Internetowa możliwość oddania głosu jest świetnym sposobem na wyłonienie zwycięzcy, szczególnie teraz, kiedy tradycyjna Eurowizja nie mogła dojść do skutku. Skupmy się jednak na wynikach głosowania OGAE Eurovision Fan Contest, które mogą okazać się szokujące, szczególnie dla Polski. Największą ilością głosów może pochwalić się litewski zespół The Roop, który zaprezentował utwór On Fire. Miejsca na podium przeznaczone zostały dla Islandii, a także Szwajcarii, jednak Polska jest daleko w tyle. Fani Alicji Szemplińskiej mogą poczuć się zdezorientowani, ponieważ jej talent nie został doceniony przez fanów, a co gorsze wokalistka nie uzyskała nawet jednego punktu.

Alicja Szemplińska otrzymała zero punktów - OGAE Eurovision Fan Contest

Eurowizja 2020 w międzynarodowym głosowaniu nie stawia naszej reprezentantki w najlepszym świetle. Alicja Szemplińska z utworem Empires według głosowania UGAE Eurovision Fan Contest zdobyła zero punktów, podobnie jak 12 innych krajów, które również nie zostały docenione przez fanów Eurowizji.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!
Najnowsze