Eurowizja Junior 2020 - Polska znów chwalona. Zagraniczni fani zachwyceni ogłoszeniem!

2020-05-18 12:57 MK
Eurowizja Junior
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

W dniu, w którym miał się odbyć finał Eurowizji 2020, ujawnione zostały wszystkie szczegóły dotyczące Eurowizji Junior 2020, która zgodnie z zapowiedziami, ponownie będzie miała miejsce w Polsce. W mediach społecznościowych podano nie tylko informację o dacie i mieście-gospodarzu, ale zamieszczono także oficjalnego logo i podano hasło całego przedsięwzięcia. Zagraniczni fani konkursu są zachwyceni. Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Polska jako pierwszy kraj w historii po raz drugi zorganizuje konkurs muzyczny skierowany do nastolatków. Wszystko dzięki legendarnemu już zwycięstwu Viki Gabor podczas zeszłorocznej odsłony tej cieszącej się wielką popularnością na całym świecie imprezy. Swoim wykonaniem Superhero na eurowizyjnej scenie w Gliwicach, nastolatka podbiła serca nie tylko jurorów, ale i internautów, którzy wsparli ją swoimi głosami. Niedługo po zakończeniu wydarzenia, Telewizja Polska poinformowała, że ponownie będzie starać się o możliwość zorganizowania Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W sobotę 16 maja poznaliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

Tegoroczna odsłona konkursu znanego pod nazwą Eurowizja Junior odbędzie się 29 listopada w Warszawie, a nie w Krakowie, jak początkowo spekulowano. Wraz z ogłoszeniem daty i miejsca wydarzenia, organizatorzy podzielili się z fanami jego hasłem przewodnim oraz logo. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 wystartuje pod szyldem Move The World. Projekt oficjalnego logo bardzo zachwycił nie tylko polskich, ale również zagranicznych internautów, którzy zgodnie orzekli, że to najładniejsza wizualizacja w historii tego muzycznego święta.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior 2020 - reakcje

Zeszłoroczna odsłona Eurowizji Junior była chwalona na całym świecie pod względem organizacji. Polska rzeczywiście stanęła na wysokości zadania i przygotowała show, które miało najwyższą od lat oglądalność. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja konkursu nie będzie odstawała od swojej poprzedniczki. Zagraniczni fani zachwycili się zarówno hasłem, jak i logo opublikowanym w mediach społecznościowych.

- Najpiękniejsze logo i slogan w historii Eurowizji Junior. Świetna robota, Polsko!
- Gratulacje, Polsko! Świetne logo. Kochamy was, wielkie uściski z Portugalii!
- Wspaniałe logo i niezwykłe motto. Powodzenia, Polsko! - można przeczytać w komentarzach.

Nie możemy się już doczekać całego show!

Najnowsze