Eurowizja 2019 - piosenka z Włoch HITEM wiosny 2019?! [WIDEO]

2019-03-13 14:20
Mahmood
Autor: materiał prasowy

Mahmood to włosko-egipski wokalista, zwycięzca tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Triumf zapewniła artyście piosenka Soldi. Kawałek jest skazany na sukces! Utwór trafił do Top 50 Global Chart w Spotify, a na YouTubie ma już ponad 45 mln wyświetleń. Włosi wytypowali artystę jako swojego kandydata na tegoroczną Eurowizję. Posłuchajcie jego hitu Soldi!

Eurowizja 2019 - piosenka Mahmooda będzie HITEM wiosny 2019? Włoch podpisał kontrakt z Universal Music Italy w 2015 roku. Bardzo szybko zdobył rozgłos na scenie pop i urban. Debiutancki singiel Dimentica miał bardzo duże wsparcie ze strony największych gwiazd włoskiej muzyki, takich jak Fabri Fibra, Guè Pequeno i Michele Bravi. Posłuchajcie singla Soldi, z którą Mahmood powalczy na Eurowizji 2019 w Izraelu!

Przeczytaj także: Tulia - teledysk bez sceny z krzyżem. Wiemy, dlaczego została usunięta

Zobacz: Znany zespół oskarża Jonas Brothers! Hit Sucker plagiatem?

Soldi - piosenka Mahmooda będzie hitem?

Debiutancka płyta Mahmooda zatytułowana Gioventà Bruciata jest już dostępna w serwisach cyfrowych. Znalazło się na niej 11 kawałków: Soldi, Gioventù Bruciata, Uramaki, Il Nilo Nel Naviglio, Anni 90, Asia Occidente, Remo, Milano Good Vibes, Sabbie Mobili, Mai Figlio Unico oraz Soldi (Bonus Track). Posłuchajcie singla Soldi - znajdziecie go poniżej:

Najnowsze