Eurowizja 2019 Niemcy: S!sters - Sister. Duet wokalistek podbije serca publiczności?

2019-05-18 21:28 M.C.
Eurowizja 2019 Niemcy: S!sters - Sister. Duet wokalistek podbije serca publiczności?
Autor: fot./screen/youtube.com/Eurovision Song Contest Eurowizja 2019 Niemcy: S!sters - Sister

64. Konkurs Piosenki Eurowizji to występy muzycznych reprezentacji państw zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawczej. Pewny udział w finale mają kraje należące do tak zwanej "Wielkiej piątki". Jednym z nich są Niemcy. Przedstawicielkami naszych zachodnich sąsiadów będą wokalistki duetu S!sters. Na ESKA.pl posłuchacie ich piosenki i dowiecie się, kim są.

Eurowizja 2019 - Niemcy to jeden z krajów "Wielkiej piątki", które biorą udział w konkursie. Nie muszą one startować w półfinałach konkursu i mają zapewniony występ podczas głównego koncertu. W tym roku zaplanowano go na 18 maja. Naszych zachodnich sąsiadów reprezentuje żeński duet S!sters. Do Izraela dziewczyny przyjechały z piosenką Sister. Warto dowiedzieć się na ich temat czegoś więcej.

Przeczytaj też: Finał Eurowizji 2019 - kto wystąpi 18 maja w Izraelu?

S!sters - kim są reprezentantki Niemiec na Eurowizji 2019?

Duet S!sters tworzą Carlotta Truman i Laurita Spinelli. Dziewczyny dzieli aż 7 lat różnicy wieku! Carlotta przyszła na świat w 1999 roku. 19-letnia wokalistka rozpoczęła karierę jeszcze jako mała dziewczynka. Mając 9 lat wystąpiła w niemieckiej edycji programu Mam Talent. Dotarła aż do finału! Kilka lat później wystąpiła w The Voice, gdzie zajęła 2 miejsce.

Laurita Spinelli urodziła się zaś w 1992 roku. To doświadczona piosenkarka i członkini chóru, który występował na trasie koncertowej The Voice of Germany. Dziewczyny jadą na Eurowizję 2019 dzięki głosom międzynarodowego jury, które w niemieckich preselekcjach przyznało im najwięcej punktów. W finale prezentują piosenkę Sister. Posłuchacie jej poniżej. Myślicie, że S!sters podbiją dzięki niej serca publiczności?

Najnowsze