Eurowizja 2019 - nie będzie polskich preselekcji do Konkursu Piosenki?

2018-12-19 13:42
Eurowizja
Autor: SPLASH / Splash News/EAST NEWS Eurowizja

Sukces Polski w Eurowizji Junior nastraja nas pozytywnie. Czy zaryzykujemy i wybierzemy polskiego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji bez preselekcji?

Eurowizja 2019 bez polskich preselekcji? Roksana Węgiel oprócz wygranej w The Voice Kids, osiągnęła również gigantyczny sukces wygrywając Eurowizję Junior. Prezes TVP osobiście zdecydował, aby nie organizować eliminacji krajowych, tylko postawić na młodą wokalistkę. Jak widać jego decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Jacek Kurski rozważa również rezygnację z eliminacji do Konkursu Piosenki dla dorosłych.

Kto wygra Eurowizję 2019? POLSKA faworytem!

Eurowizja 2019 bez preselekcji

W ostatnich trzech latach, polskiego reprezentanta mieli szansę wybierać widzowie. W ten sposób na Eurowizję pojechali Michał Szpak, Kasia Moś i Gromee. W tym roku, bardzo możliwe, że polski wokalista, który pojedzie na Konkurs Piosenki, zostanie wybrany odgórnie. Ciekawe, czy przyniesie to taki sam efekt, jak w przypadku Eurowizji Junior.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze