Kto wygra Eurowizję 2019? POLSKA faworytem!

2018-12-18 11:54
Eurowizja
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Konkurs Piosenki Eurowizji wywołuje każdego roku ogromne emocje. Czy w 2019 Polska ma szansę na wygraną? Dowiedzcie się na ESKA.pl! 

Eurowizja to wyjątkowy konkurs, podczas którego na scenie prezentują się największe talenty świata. Każdego roku udział biorą w niej również nasi reprezentanci. W 2018 to Gromee walczył o miejsce w finale międzynarodowego show. Za kilka miesięcy odbędzie się 64. Konkurs Piosenki Eurowizji. Zdaniem ekspertów Polska ma ogromne szanse go wygrać! 

Eurowizja 2019 - Polska zwycięży w konkursie piosenki? 

Okazuje się, że Polacy są faworytami w zbliżającej się Eurowizji 2019. Zdaniem ekspertów nasz kraj ma największe szanse na zajęcie jednego z najwyższych miejsc, a nawet zwycięstwo. Jak to możliwe, skoro jeszcze nie wiemy nawet, kto weźmie udział w preselekcjach? Jednym z czynników jest z pewnością zwycięstwo Roksany Węgiel w Eurowizji Junior 2018. Polacy wiedzą, jak oczarować publikę, tworzą wspaniałą muzykę i uczą się na błędach. Reprezentują nas zawsze artyści doceniani w kraju, a utwory przez nas przygotowywane są na wysokim poziomie, opowiadają o naszej kulturze, dotykają tematów społecznych i tych po prostu bliskich każdemu na świecie, jak miłość, przyjaźń i codzienne troski życia. 

Eurowizja 2019 - kiedy i gdzie odbędzie się koncert piosenki? 

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14, 16 i 18 maja. Tym razem będzie miał miejsce w Centrum Konferencyjnym w Tel Awiwie. Sloganem konkursu będzie hasło Dare to Dream.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze