Eurowizja 2018 - Elina Nechayeva. To ona zwycięży konkurs!

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Eurovision Song Contest Elina Nechayeva

Eurowizja 2018 - Elina Nechayeva. To ona zwycięży konkurs!

2018-03-21 13:21

Eksperci twierdzą, że to właśnie ona jest główną faworytką Eurowizji 2018. Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest Elina Nechayeva i co zaśpiewa podczas konkursu.

Eurowizja 2018 - Elina Nechayeva to reprezentantka Estonii na europejski konkurs piosenek. Według ekspertów to ona zwycięży konkurs. Co sprawia, że Elina Nechayeva jest uważana za główną faworytkę Eurowizji 2018? Oczywiście, w dużej mierze chodzi o jej wokalny talent. 26-letnia Elina jest śpiewaczką operową, która doskonale panuje nad swoim głosem. Jednak nie tylko dla tego może wygrać.

Włochy na Eurowizji 2018 - ta piosenka wzbudzi kontrowersje

Autor: brak danych

Tekst tej piosenki opowiada o wydarzeniach, które dla wielu osób były traumatyczne. Włosi zdecydowali, że ten kontrowersyjny utwór będzie ich reprezentował na Eurowizji 2018.

Elina Nachayeva i jej niezwykły występ

Dlaczego, jak twierdzą specjaliści, Elina Nechayeva zwycięży w Eurowizji 2018? Takie opinie pojawiły się po zaprezentowaniu przez Estonię oficjalnego wideo z występem wokalistki. Możemy w nim zobaczyć, jak Elina śpiewa w języku włoskim piosenkę La Forza. Jej niesamowitemu wykonaniu towarzyszy piękna oprawa wizualna. Szczególne wrażenie robi suknia, na której wyświetlane są róże efekty świetlne. Według ekspertów, te elementy mogą zadecydować o zwycięstwie Eliny Nechayevej w Eurowizji.

Eurowizja - spektakularna wpadka na żywo! Sceny, które przejdą do historii! [VIDEO]

Autor: brak danych

Taka wpadka na żywo to dla każdego uczestnika Eurowizji koszmar! Na ESKA.pl zobaczycie sceny, które przejdą do historii europejskiego konkursu piosenki!