EURO 2021 - HYMN: piosenka We Are The People dodaje motywacji! [WYKONAWCA, TYTUŁ]

EURO 2021 - HYMN: piosenka We Are The People dodaje motywacji! [WYKONAWCA, TYTUŁ]
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS EURO 2021 - HYMN: piosenka We Are The People dodaje motywacji! [WYKONAWCA, TYTUŁ]

Hymn Euro 2021 to wielki hit nadchodzących tygodni! Oficjalna piosenka Mistrzostw Europy w piłce nożnej zostanie z nami na dłużej, z racji trwającego turnieju na kilkunastu europejskich stadionach. Jak brzmi hymn Euro 2021? O czym jest piosenka We Are The People? Przekonajcie się słuchając premierowo i poznając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Euro 2021 - hymn: o czym jest?
  2. Euro 2021 - hymn: We Are The People

EURO 2021 - hymn: piosenka We Are The People oficjalnie będzie zagrzewać najlepszych piłkarzy z Europy, w czasie gry w turnieju. Kibice, którzy pojawią się na trybunach europejskich stadionów za jej sprawą poczują dreszcz emocji, a co za tym idzie wyjątkowy klimat. Hymn Euro 2021, czy też oficjalna piosenka Mistrzostw Europy 2021, początkowo swoją premierę miała mieć rok temu. Wówczas jednak organizatorzy byli zmuszeni odwołać sportowe wydarzenie, a producenci przesunąć datę publikacji nagrania. Jak brzmi hymn Euro 2021? Nastrojowo, melodyjnie, a momentami nawet sentymentalnie. Od początku było wiadomo, że autorem piosenki Euro 2021 będzie Martin Garrix. Trzeba przyznać, że ten holenderski artysta przekroczył kolejną granicę w swojej karierze. Po serii klubowych propozycji takich jak Animals, Wizzard, The Only Way Is Up, czy Forbidden Voices, pokazał się od zupełnie innej strony.

Martin Garrix szczerze o tęsknocie za koncertami, hymnie Euro i nie tylko! [WYWIAD]

Euro 2021 - hymn: o czym jest?

Hymn Euro 2021 swoją premierę miał dokładnie na miesiąc przed pierwszym meczem Polaków w ramach Mistrzostw Europy. Piosenka We Are The People pojawiła się 14 maja 2021. Wiele osób nie kryło zaskoczenia, że Martin Garrix poprosił, by partie wokalne w hymnie Euro 2021 zaśpiewał Paul Hewson, czyli Bono z zespołu U2. Towarzyszy mu oczywiście David Evans, czyli The Edge.

Euro 2021 - GRUPY, TERMINARZ, TABELA, GDZIE, POLSKA. Kiedy i z kim gramy na Euro?

O czym jest hymn Euro 2021? To przede wszystkim motywacyjna piosenka, która ma zagrzewać piłkarzy do walki na europejskich stadionach, a kibicom dawać jeszcze więcej powodów do świętowania. Bono z U2 w refrenie piosenki śpiewa: Jesteśmy ludźmi, na których czekaliśmy. Z ruin nienawiści i wojny. Armia kochanków nigdy wcześniej nie widziana. Jesteśmy ludźmi, których czekaliśmy. Jesteśmy ludźmi z otwartej dłoni. Ulice Dublina do Notre Dame. Zbudujemy to lepiej niż robiliśmy wcześniej. Jesteśmy ludźmi, na których czekaliśmy.

Euro 2021 - hymn: We Are The People

Hymn Euro 2021, czyli piosenka We Are The People to efekt współpracy ikon irlandzkiego rocka z holenderskim DJ-em. Garrix potwierdził wydanie utworu w październiku 2019 mówiąc: - Muzyka jest moją pasją, ale jestem też wielkim fanem piłki nożnej, więc jest dla mnie czymś wyjątkowym, że mogę stworzyć oficjalną piosenkę na największe Euro w historii. 

Euro 2021 rozpocznie się 11 czerwca. Finał zostanie rozegrany na stadionie Wembley 11 lipca.

Najnowsze