E-skarbonka WOŚP 2021 - logowanie. Jak założyć konto?

Finał WOŚP 31 stycznia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Załóż swoją internetową skarbonkę WOŚP 2021 i wesprzyj szczytny cel. Instrukcja krok po kroku, jak założyć konto oraz własną e-skarbonkę czeka na ciebie poniżej!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Już 31 stycznia 2021 roku rozegra się ogólnopolska inicjatywa charytatywna, która ma na celu wesprzeć szczytny cel. Do finału pozostało jeszcze kilka dni, dlatego warto jest wziąć udział w internetowej rozgrzewce. Jak się okazuję, WOŚP 2021 ma również swoje podłoże w internecie. W tym roku pojawiła się możliwość stworzenia internetowej skarbonki, dzięki której jesteśmy w stanie wesprzeć szczytną inicjatywę i dołożyć do niej swoją cegiełkę.

Z tej okazji specjalnie ruszyła akcja #rozgrzewkaprzedfinałem, która umożliwia utworzenie e-skarbonki, a w następnej kolejności wpłacanie na nią środków, które automatycznie będą trafiać na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej przygotowaliśmy dla was instrukcję tworzenia własnej e-skarbonki krok po kroku. Dowiedz się już teraz, jak założyć konto i wziąć udział w WOŚP 2021 oraz jak się do niego zalogować, aby mieć wgląd do przelanych przez siebie środków.

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

E-skarbonka WOŚP 2021 - jak założyć konto?

E-skarbonka WOŚP 2021 - jak ją założyć? To bardzo proste! Aby założyć własną skarbonkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2021 w pierwszej kolejności należy wejść na tę stronę internetową, następnie kliknąć przycisk złóż swoją rozgrzewkę. W następnym kroku należy się zalogować bądź zarejestrować, jeśli nie posiadamy tam konta, a następnie uzupełniać instrukcję krok po kroku wpisując wszystkie potrzebne dane. 

Najnowsze