WOŚP 2021 - numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA warty ponad 20 tysięcy! Kto da więcej?

WOŚP 2021: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!
Autor: RADIO ESKA WOŚP 2021: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Radio ESKA przyłącza się do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Nasza licytacja cieszy się ogromną popularnością i mimo jej krótkiego trwania już jest warta 20 tysięcy złotych! Czy ktoś da więcej? Licytacja nadal trwa, a więc numer jeden Gorącej 20 jeszcze może być Twój!

WOŚP 2021 i Radio ESKA łączą siły! Licytacja, dzięki której można wybrać numer jeden Gorącej 20, czyli najgorętszy hit tygodnia cieszy się ogromną popularnością. Widocznie możliwość poczucia się niczym prezenter radiowy spodobała się wielu osobom, a szczególniej tej, która w licytacji zaproponowała kwotę 20 tysięcy złotych! Zgłoszenia w naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero co ruszyły, a już zalewają internet! Użytkownicy proponują niebanalne kwoty, ponieważ bardzo chcą choć przez chwilę mieć możliwość wybrania muzycznego utworu, który wylądowałby na pierwszym miejscu Gorącej 20 Radia ESKA. W licytacji udział może wziąć każdy z nas, jednak teraz zaproponowana kwota nie może być niższa niż 20 tysięcy złotych! Kiedy pojawiłaby się Gorąca 20 z wybranym przez ciebie numerem? Otóż emisja Gorącej 20 Radia Eska, a tym samym twojego numeru 1 będzie miała miejsce już 5 lutego 2021 roku o godzinie 18:00.

WOŚP 2021 - licytacja numer 1 Gorącej 20 

Wylicytuj numer jeden gorącej 20 Radia Eska i dołóż swoją cegiełkę na rzecz zbliżającej się Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021. Jeśli chcesz wziąć udział w naszej licytacji, koniecznie kliknij w ten link.  Aktualna cena naszej licytacji wynosi dokładnie 20 tysięcy i 50 groszy.

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20
Najnowsze