ESKA XD - The Best Of: baw się z nami i zobacz najlepsze momenty programu!

2020-11-20 13:55
ESKA XD - The Best Of: baw się z nami i zobacz najlepsze momenty programu!
Autor: RADIO ESKA ESKA XD - The Best Of: baw się z nami i zobacz najlepsze momenty programu!

To będzie niesamowite podsumowanie kilkunastu tygodni w jednej pigułce. Na ESKA.pl możecie obejrzeć najlepsze momenty z pierwszego sezonu ESKA XD. A wśród nich, między innymi niezawodne samochody, Ava Max która inspirowała się polskimi gwiazdami, a także płatność ręką za zakupy. Sprawdź szczegóły już teraz!

ESKA XD - The Best Of, to podsumowanie najlepszych momentów w pierwszym sezonie programu. Przez dziesięć odcinków, mogliście dowiedzieć się, jaka dieta gwiazd pomoże Wam zrzucić 1,5 kg w dwa dni, a także jak wyglądają najdziwniejsze samochody świata. Sprawdziliśmy dla Was również, czy Viki Gabor jest supernastolatką i jakie są sposoby celebrytów na wieczną młodość. Oprócz tego częstowaliśmy Was dużo dawką humoru i informacji, z którymi mogliście podzielić się ze swoimi przyjaciółmi w trakcie weekendowych spotkań. Teraz przedstawiamy Wam The Best Of, czyli najlepsze momenty z dziesięciu odcinków programu ESKA XD.

ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze