ESKA Tankuje do pełna: jak zgłosić się do zabawy i wygrać zapas paliwa na rok?

2021-01-14 12:25
ESKA Tankuje do pełna: jak zgłosić się do zabawy i wygrać zapas paliwa na rok?
Autor: RADIO ESKA ESKA Tankuje do pełna: jak zgłosić się do zabawy i wygrać zapas paliwa na rok?

Jeżeli ceny paliw Was przerażają i ciągle tankujecie za pięć dych, to my zmienimy ten zwyczaj! Zgarnij pełny bak, a w wielkim finale zapas paliwa na cały rok! Jak się zgłosić do zabawy ESKA Tankuje do pełna? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

ESKA Tankuje do pełna: jak zgłosić się do zabawy i wygrać zapas paliwa na rok? Każdy z nas zastanawia się, jak zaoszczędzić na paliwie. Część tankuje zawsze do pełna i jeździ ekonomicznie, część tylko za pięć dych. Ale już nie musicie się martwić, czy starczy Wam benzyny! Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie ESKA Tankuje do pełna. Do zgarnięcia jest pełny bak, a w wielkim finale zapas paliwa na rok! Jak to zrobić?

ESKA Tankuje do pełna: jak się zgłosić do zabawy? [ZASADY]

Zasady:

W nowej zabawie Radia ESKA, należy w momencie, kiedy zadzwoni do Was prezenter podać jedno z ośmiu stanowisk! Każde wygrywa - a zgarnąć możecie od 50 do nawet 1000 litrów paliwa!

Jak się zgłosić?

Są trzy sposoby, aby zgłosić się do zabawy. Pierwszy to zgłoszenia SMS-owe. Aby wziąć udział w zabawie ESKA Tankuje do pełna, wyślij SMS w treści wpisując ESKA pod numer 7211 za 2,46 z VAT. Drugi to zgłoszenie online na dopelna.eska.pl, a trzeci na eska.2win.pl.

ZGŁOŚ SIĘ DO ZABAWY ONLINE JUŻ TERAZ >>>

Najpopularniejsze lakiery samochodowe | ESKA XD - Prosto z salonu #13
Najnowsze