JDabrowsky świętuje 2 miliony! Jego Instagram jest inspiracją dla wielu!

Jan Dąbrowski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

JDabrowsky świętuje swoje 2 miliony! Jego instagram jest szufladką pełną inspiracji dla wielu jego fanów, zarówno tych, którzy towarzyszą jego karierze od lat, jak i tych, którzy znaleźli się na jego profilu całkiem przypadkowo. Jak youtuber świętował zdobycie okrągłej liczby? Zobaczcie sami!

JDabrowsky ma kolejne powody do świętowania! Youtuber 12 stycznia 2021 roku świętował zbliżające się wielkimi krokami 2 miliony na jego profilu na Instagramie, który jak wiemy jest inspiracją dla wielu osób. Przepiękne, robiące ogromne wrażenie złote balony, które zajęły cały jego pokój idealnie obrazują radość influencera, który nie przeszedł obok tego sukcesu obojętnie. Zaznaczymy, że Jan Dąbrowski znany internetowemu światu jaką JDabrowsky działa w sieci już od wielu lat. Na samym początku jego kariera rozkwitała w serwisie YouTube, na którym systematycznie publikował filmy będąc nastolatkiem, jednak teraz również jest Instagram rozwija się bardzo prężnie. Mimo wszystko, gwiazdor swoją przygodę z YouTube kontynuuje do dnia dzisiejszego, jednak jego życie diametralnie się zmieniło.

Janek zakochał się na zabój i zdążył zostać odpowiedzialnym tatą. Obecnie oczekuję nawet na swoje drugie dziecko, a więc marzenia o założeniu rodziny może być odhaczone z jego listy życzeń. Polski youtuber nie ma sobie równych, jeśli chodzi o przekazywanie bardzo wartościowych treści. Jego internetowy content wyróżnia się prawdą i cennymi informacjami, z których jego widzowie mogą czerpać na okrągło.

JDabrowsky - wiek

JDabrowsky ma 24 lata i pasmo sukcesów na swoim koncie. Jest spełnionym influencerem, narzeczonym i cudownym tatą. Jego profil na Instagramie lada chwila dosięgnie 2 milionów obserwujących, podobnie jak jego kanał na YouTube, który może pochwalić się wręcz taką samą liczbą subskrypcji.

Najnowsze