ESKA Summer City dobiega końca. Gdzie nas jeszcze złapiesz?

2019-08-28 17:07 MK
ESKA Summer City 2019 BUS jeździ po całej Polsce! Wypatrujcie go na swoich ulicach!
Autor: Radio ESKA

Jak to mówią - wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego, zakończy się nasza wakacyjna akcja ESKA Summer City, w trakcie której zjechaliśmy całą Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu naszych ukochanych słuchaczy. Na szczęście, przed sobą mamy jeszcze kilka ostatnich dni sierpnia i jak to zawsze bywa w przypadku Radia ESKA, gramy do samego końca! Sprawdźcie na ESKA.pl, gdzie jeszcze możecie nas złapać.

ESKA Summer City to akcja, która od początku wakacji ma na celu jedno - przekazać wam jak najwięcej dobrej energii! Wraz z ekipą sieci komórkowej Play, wasi ulubieni prezenterzy Radia ESKA przemierzyli cały kraj z zachodu na wschód, z północy na południe i na odwrót specjalnym ESKA Summer City Busem. W ciągu dwóch miesięcy trwania wakacyjnej trasy, na każdym z przystanków rozdaliśmy mnóstwo gadżetów, zrobiliśmy tysiące pamiątkowych zdjęć, wspólnie bawiliśmy się do największych hitów na czasie i wywołaliśmy mnóstwo uśmiechów na waszych twarzach. I choć rok szkolny czai się już za rogiem, ESKA Summer City trwa w najlepsze. Gdzie jeszcze nas złapiecie?

ESKA Summer City Bus 2019 - gdzie?

ESKA Summer City to wspaniały czas, przepełniony pozytywną energią, doskonałym humorem i świetną muzyką. Nasza ekipa wraz z ekipą Play pojawiła się wszędzie tam, gdzie nasi fani spędzają czas wolny. Pomimo tego, że wakacje lada moment się kończą, my nie zwalniamy tempa. Złapiecie nas jeszcze w Krakowie (27-28 sierpnia), Wrocławiu (30 sierpnia) i w Karpaczu podczas Kill The Devil Hill 31 sierpnia. Jak zwykle, będziemy na was czekać z masą upominków i świetnym nastawieniem. To jak, widzimy się?

Najnowsze