ESKA Summer City 2019: piosenki, które dostarczą Mega Mocy na lato!

2019-06-24 9:38
ESKA Summer City 2019: piosenki, które dostarczą Mega Mocy na lato!
Autor: ESKA ESKA Summer City 2019: piosenki, które dostarczą Mega Mocy na lato!

ESKA Summer City wraz z Tauron Polska Energia dostarcza Wam Mega Mocy! Ładujemy Wasze akumulatory w rytm najgorętszych hitów. Zdecydowanie tego lata rządzić będą taneczne, pełne energii rytmy. Dobrym tego przykładem jest nowy utwór Katy Perry, gorący hit od duetu Jax Jones & Martin Solveig oraz singiel od braci Golec, Gromeego i Bedoesa! Doładujcie się już teraz na ESKA.pl!

ESKA Summer City 2019: piosenki, które dostarczą Mega Mocy na lato z pewnością trzeba mieć swojej playliście. Rewelacyjne taneczne utwory od największych gwiazd to prawdziwy zastrzyk energii. Posłuchajcie z nami: Ritual od Tiesto, All Day And Night od duetu Jax Jones & Martin Solveig oraz I Don't Care, pod którym podpisuje się Ed Sheeran i Justin Bieber. Mega Mocy na lato dostarczy Wam także Tauron Polska Energia, podczas ESKA Summer City 2019! 

ESKA Summer City 2019 - Mega Moc na lato

ESKA Summer City 2019 i TAURON Polska Energia dają Wam nie tylko mega moc, ale także możliwość zgarnięcia kasy na wakacyjne szaleństwa! Co trzeba zrobić? Wrzućcie zdjęcie pokazując nam, jak wyglądają Wasze wakacje i opiszcie, w jakich okolicznościach powstała wysłana do nas fota. Później czekajcie na nasz telefon! Doładujcie się energią na lato i zgarnijcie 500 zł!

ESKA Summer City 2019 - Mega Moc na lato

Jeśli liczycie na dodatkowy zastrzyk energii, to odpalcie energetyczne hity klikając na Eda Sheerana poniżej!

Najnowsze