Eska Summer City 2019 - gdzie nas spotkasz w ten weekend? [9-10 sierpnia 2019]

2019-08-09 16:12 MK
ESKA Summer City 2019 - połowa wakacji za nami! Tak się bawiliśmy do tej pory!
Autor: Radio ESKA

Akcja ESKA Summer City nie zwalnia tempa! Już w ten weekend, ekipa Radia ESKA po raz kolejny wyruszy w trasę po Polsce w poszukiwaniu najlepszych wakacyjnych miejscówek. Jak zwykle będziecie mieli okazję spotkać swoje ulubione radiowe gwiazdy, bawić się do największych hitów oraz otrzymać masę eskowych gadżetów. Zaczynamy w piątek, 9 września. Sprawdź już teraz, w których miejscach będziemy na was czekać! Wszystkie szczegóły na ESKA.pl.

ESKA Summer City - gdzie będziemy w weekend 9 - 11 sierpnia? To już kolejny tydzień, kiedy eskowa ekipa wyrusza na podbój waszych miast! Wspólnie z Tauronem, doskonale znani wam prezenterzy Radia ESKA będą eksplorować najlepsze wakacyjne miejscówki. Tradycyjnie, nie zabraknie nas tam, gdzie zabawa trwa w najlepsze! Co więcej, zrobimy wszystko, byście bawili się jeszcze lepiej! Spotkanie z naszym patrolem to gwarantowany uśmiech, wspólne wygłupy do waszych ulubionych hitów na czasie oraz okazja do zdobycia mnóstwa pamiątkowych gadżetów. Gdzie nas łapać między 9 a 11 sierpnia?

ESKA Summer City - Warszawa

Eskowej ekipy w ten weekend nie zabraknie w stolicy. W piątek, 9 sierpnia po godzinie 15:00 na Bulwarach Wiślanych będziecie mogli spotkać Kasię Węsierską, natomiast w sobotę Hany pojedzie na Fit Piknik w Parku Szczęśliwickim.

ESKA Summer City - Lublin

W sobotę, 10 sierpnia będziemy się wspólnie bawić na Farmie Iluzji. Spotkacie nas tam już od godziny 10:00. Kolejnym z przystanków będzie Jump XL przy al. Witosa 16F. Tam pojawimy się o godzinie 15:00. Od 17:00 szukajcie nas natomiast przed i w Bricomanie przy al. Kraśnickiej 128 w Lublinie.

ESKA Summer City - Wrocław

10 sierpnia zajrzymy również do Wrocławia i okolic! Naszą wspólną zabawę rozpoczniemy od wizyty na Festynie Rodzinnym w Krzykowie. Tego dnia, zajrzymy również do Kopalni Wrocław.

ESKA Summer City - Śląsk

Ekipa ESKA Summer City nie mogła ominąć Śląska! Będziemy tam już od piątku! Po godzinie 16:00 macie szansę spotkać nas w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach, natomiast wieczorem odwiedzimy stolicę województwa śląskiego, czyli Katowice. Będziemy na was czekać w Silesia Parku pod słynną galerią handlową Silesia City Center.

ESKA Summer City - Trójmiasto

Sobota 10 sierpnia w Trójmieście zapowiada się naprawdę aktywnie! Wraz z BigYellowFoot Events zapraszamy na drugą edycję najbardziej szalonego biegu w Polsce! Podczas ESKA Bikini SummeRUN 2019 w Gdyni, wspólnie przemierzymy 3,5 kilometra plażowej trasy z parawanami do przeskoczenia! Na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal. Możecie liczyć również na słodki poczęstunek i masę gadżetów od ekipy ESKA Summer City! Startujemy 11:00!

Najnowsze