ESKA Odwołuje Zimę 2020: znamy pierwszego słuchacza, który leci z nami na Dominikanę!

2020-01-27 16:57
ESKA Odwołuje Zimę 2020: pierwszy słuchacz leci z nami na Dominikanę!
Autor: Ramiz Gasanov ESKA Odwołuje Zimę 2020: pierwszy słuchacz leci z nami na Dominikanę!

Pierwsze miejsce w naszym ESKOLOCIE na Dominikanę już zajęte. W programie Obudź się na Jankesa, został rozbity kokos, który krył w sobie wyjazd na wyprawę marzeń. Kto go zgarnął i z kim pojedzie na ESKA Odwołuję Zimę 2020?

Pierwsze miejsca w samolocie, który zabiera słuchaczy Radia ESKA na malownicze plaże Dominikany już zajęte! W trakcie poniedziałkowego rannego show Obudź się na Jankesa, ekipa zadzwoniła, do jak się okazało, pierwszego zwycięzcy zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020. Nasz słuchacz miał do wyboru sześć kokosów. Wybrał ten, który zabierze go z osobą towarzyszącą do raju. Jak ma na imię pierwszy słuchacz, który leci na ESKA Odwołuje Zimę? Wszystkiego dowiecie się z ESKA.pl!

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020? 

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2020: pierwszy słuchacz leci z nami na Dominikanę!

Maciek z Warszawy odebrał telefon około godziny 8:10 od ekipy Obudź się na Jankesa. Wybrał kokos numer 4 i... już może pakować walizki. Na egzotyczny wypad z Radiem ESKA Maciek zabiera swojego brata, który dzisiaj, 27 stycznia, obchodzi 18 urodziny. Kolejna szansa na to, żeby zająć miejsce w Eskowym samolocie już we wtorek od samego rana. Słuchajcie uważnie Radia ESKA i zgłaszajcie się do zabawy już teraz! Poniżej możecie posłuchać, jak Maciek zgarnął bilet na ESKA Odwołuje Zimę.

ESKA Odwołuję Zimę 2020 - poznaliśmy pierwszego słuchacza, które leci z nami na podbój Dominikany! Posłuchaj, jak Maciek zgarnął bilet na EOZ 2020
Najnowsze