ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak dobrze spakować się na wakacje? 5 praktycznych porad

2020-01-20 14:42
ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak dobrze spakować się na wakacje? 5 praktycznych porad
Autor: Kuba Adamiak ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak dobrze spakować się na wakacje? 5 praktycznych porad

Dominikana kusi swoimi wyjątkowymi zaletami. Jak przygotować się na podróż marzeń? Na ESKA.pl mamy dla Was 5 praktycznych porad, co należy spakować do walizki na wakacje.

Mieliście tak, że obudziliście się z samego rana i w pośpiechu pakowaliście walizkę, ponieważ uświadomiliście sobie, że za chwilę macie wyjazd na wakacje marzeń? Przede wszystkim pamiętajcie, żeby nie przekroczyć liczby kilogramów, jeżeli podróżujecie samolotem lub aby nie zabierać zbyt wielu rzeczy które mogą Wam się nie przydać, a zwiększają wagę walizki i później musicie się z nią męczyć w pociągu. Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was 5 praktycznych porad, które pomogą Wam spakować walizkę na podróż marzeń. Kto wie, być może to właśnie Ty wyjedziesz razem z nami i poczujesz klimat gorącej Dominikany w ramach akcji ESKA Odwołuje Zimę.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak dobrze spakować się na wakacje?

Porada 1:

Zaplanuj co chcesz zabrać. Na przykład na Dominikanie jest bardzo dobre jedzenie. Nie musisz pakować kiełbasy czy konserwy turystycznej. Lepiej spakować więcej kąpielówek.

Porada 2:

Przede wszystkim dokumenty. Jeżeli wyjeżdżasz za granicę sprawdź czy potrzebujesz paszportu czy wystarczy dowód osobisty. Nie chcesz chyba zaliczyć cringowej sytuacji, w której musisz pokazać paszport, który... został w domu.

Porada 3:

Pakuj się dobrą metodą. Najcięższe rzeczy włóż na sam spód, później wolne przestrzenie wypełnij miękkimi elementami jak szaliki czy skarpetki. Następnie kosmetyki, ręczniki. Jeżeli nie możesz rozstać się z konserwą turystyczną, to zostaw ją na wierzchu. Kiedy zgłodniejesz, będziesz miał ją chociaż pod ręką. 

Porada 4:

Kilkudniowa podróż, to nie wyprawa na pół roku na koniec świata. Weź tylko te leki, które naprawdę są Ci potrzebne, a które są trudno dostępne w danym kraju. Nie zabieraj ze sobą całej apteki. 

Porada 5:

Bądź Pomysłowym Dobromirem. Zamiast książek, ściągnij je na telefon lub tablet, zamiast grubego swetra, który zajmie cały bagaż, cienki kaszmirowy sweterek. Ubrania zwiń, nie składaj. Zaoszczędzisz miejsca. Pamiętaj też, że wiele kosmetyków może pełnić kilka funkcji. 

Porada 6:

I dodatkowa extra porada od ESKA.pl. Jeżeli już wiesz jak się spakować, to zajrzyj TUTAJ i sprawdź jak pojechać z nami na Dominikanę i skutecznie odwołać zimę!

Najnowsze