ESKA Odwołuje Zimę 2020: zachwycający hotel będzie gościł słuchaczy Radia ESKA. Zdjęcia z RIU BAMBU

2020-01-28 15:33
ESKA Odwołuje Zimę 2020: najbardziej ekskluzywny hotel będzie gościł słuchaczy RADIA ESKA. Zdjęcia z RIU BAMBU
Autor: materiały ze strony www.tui.pl/wypoczynek/dominikana/punta-cana/riu-bambu-puj62045 ESKA Odwołuje Zimę 2020: najbardziej ekskluzywny hotel będzie gościł słuchaczy RADIA ESKA. Zdjęcia z RIU BAMBU

ESKA Odwołuje Zimę w tym roku będzie gościć na słonecznych plażach Dominikany. Słuchacze Radia ESKA będą odpoczywać w zachwycającym hotelu w Punta Cana. Jak wygląda hotel RIU BAMBU? Sprawdźcie na ESKA.pl.

RIU BAMBU, hotel w malowniczo położonej miejscowości Punta Cana będzie gościć słuchaczy i gwiazdy Radia ESKA, którzy odwołają zimę na gorącej Dominikanie. Nasi wysłannicy sprawdzili i okazuje się, że hotel jest już gotowy na przyjęcie gości z Polski, którzy będą odpoczywać w wyjątkowym kompleksie basenowym. Każdemu przypadnie do gustu przepyszny catering, który przygotowany jest w hotelowej restauracji. Jak wygląda hotel, w którym ESKA odwoła zimę?

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020? 

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak wygląda hotel RIU BAMBU?

Hotel, w którym słuchacze ESKI spędzą tydzień jest położony bezpośrednio przy plaży, do najbliższych sklepów jest niecałe 600 metrów. Kompleks posiada ogromną ilość basenów, aquapark, przepyszne potrawy z restauracji tematycznych oraz grill-steakhouse. Na aktywnych czekają kort tenisowy i strefa sportów wodnych z katamaranem i nurkowaniem. Oprócz tego, hotel posiada eleganckie SPA. Zobacz już teraz na ESKA.pl jak wygląda hotel, w którym ESKA Odwoła Zimę:

Najnowsze