ESKA Odwołuje Zimę 2020: Kasia Dziurska leci z nami na rajskie plaże Dominikany!

2020-02-23 14:13
ESKA Odwołuje Zimę 2020: Kasia Dziurska jedzie z nami na rajskie plaże Dominikany!
Autor: Fot Ramiz Gasanov ESKA Odwołuje Zimę 2020: Kasia Dziurska jedzie z nami na rajskie plaże Dominikany!

Kolejna gwiazda, leci razem z nami odwoływać zimę. Kasia Dziurska razem z Jankesem, Olą Kot, Olą Ciupą, Roksaną Węgiel, Damianem Kordasem i Mykiem z Suchara Codziennego będzie ze słuchaczami Radia ESKA spędzać czas na słonecznej Dominikanie!

Po raz czternasty na antenie Radia ESKA organizowana jest akcja ESKA Odwołuje Zimę. W tym roku zabieramy naszych słuchaczy do wyjątkowego miejsca, jakim jest Dominikana. W trakcie wyprawy marzeń, będą towarzyszyć nam gwiazdy z pierwszych stron gazet. Wśród nich jest również Kasia Dziurska. Wszystkie szczegóły znajdziecie jak zawsze na ESKA.pl.

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

W tym roku ekipa ESKA Odwołuje Zimę będzie zwiedzać przepiękne zakątki Dominikany. Razem ze słuchaczami ESKI, na miejscu będą gwiazdy znane z pierwszych stron gazet: Jankes, Ola Kot, Ola Ciupa, Roksana Węgiel, Damian Kordas i Myku z Suchar Codzienny. Do tego zacnego grona dołączyła właśnie Kasia Dziurska. Kim jest nowa gwiazda, która leci na Dominikanę?

Kim jest Kasia Dziurska?

Kasia Dziurska szturmem podbiła show-biznes. Ta piękna i wysportowana kobieta na codzień zajmuje się sportem. Dziurska urodziła się 19 lutego 1988 roku w Nidzicy. Ukończyła gdańską Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu ze specjalnością trener personalny i instruktor fitness. Na swoim koncie ma tytuł mistrzyni świata w Fitness Figure Classic i mistrzyni Europy Bikini Fitness. Jest również mistrzynią Polski w Fitness Soft.

Obecnie Kasia Dziurska jest jedną z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. To ona budziła Polaków i zachęczała do wspólnych ćwiczeń w Pytaniu na Śniadanie czy Dzień Dobry TVN. W 2018 roku wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze