ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak bawiły się gwiazdy na Before Party? [RELACJA WIDEO]

2020-01-23 16:08
Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020
Autor: Ramiz Gasanov

To była noc, której gwiazdy polskiego show-biznesu długo nie zapomną. Wyjątkowe show Roksany Węgiel, genialne sety z hitami na czasie Oli Ciupy i karaibska kuchnia. To tylko część atrakcji, która czekała na gości podczas środowego Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020!

Ponad 500 osób bawiło się na imprezie zorganizowanej przez Radio ESKA w warszawskim klubie XOXO. Zaproszeni goście, gwiazdy polskiej sceny muzycznej i pierwszych stron gazet bawiły się przy najlepszych hitach na czasie znanych z naszej anteny, które serwowała Ola Ciupa. Nasza DJ-ka miksowała również mnóstwo karaibskich rytmów, wprawiając tłum bawiący się na parkiecie w euforię. Co jeszcze działo się w trakcie before party ESKA Odwołuje Zimę? Tego dowiecie się z ESKA.pl.

Jak się zgłosić na ESKA Odwołuje Zimę 2020?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: zobacz jak bawiły się gwiazdy

Gwiazdy, które przyjechały na imprezę z całej Polski bawiły się na wyjątkowym Before Party ESKA Odwołuje Zimę. Radio ESKA przygotowało dla wszystkich wyjątkowe atrakcje: występ Roksany Węgiel, najsmaczniejszą karaibską kuchnię, najlepsze hity na czasie serwowane przez Olę Ciupę czy wyjątkowy beach bar prosto z gorącej Dominikany. Każdy z zaproszonych gości nawet przez chwilę się nie nudził. Gdy tylko skończył się koncert Roksany Węgiel, wszyscy ruszyli tańczyć. Przy największym hicie, który zaserwowała Ola Ciupa czyli legendarnym Despacito parkiet pękał w szwach. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową relację wideo z najważniejszej imprezy tej zimy:

Najnowsze