ESKA Odwołuje Zimę 2020: Ola Ciupa oficjalnym DJ-em akcji. Zagra też na Before Party!

2020-01-21 14:30 mw
Ola Ciupa - ESKA Odwołuje Zimę 2020 - Instagram
Autor: instagram.com / Ola Ciupa

Już w najbliższą środę 22 stycznia w warszawskim klubie XOXO Ola Ciupa stanie za deckami i rozgrzeje parkiet Before Party EOZ! Akcja ESKA Odwołuje Zimę 2020 rozkręca się na dobre. Już wkrótce słoneczna Dominikana powita ekipę słuchaczy Radia ESKA, którzy w towarzystwie znanych gwiazd na dobre pożegnają tegoroczną zimę. Którzy artyści wsiądą na pokład samolotu Radia ESKA? Kto pojawi się na Before Party akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020? Sprawdźcie!

Macie już dość zimy? Jeśli zmęczyły Was już chłód, brak słońca i krótki dzień, polecamy krótką przeprowadzkę w dużo bardziej słoneczne klimaty. Co powiecie na... Dominikanę?

Właśnie tam od 24 lutego do 3 marca 2020 roku bawić się będą słuchacze Radia ESKA! Kolejna edycja kultowej akcji ESKA Odwołuje Zimę rozkręca się na dobre, a pomaga w tym cała plejada znanych i lubianych gwiazd!

Ale najpierw czas na rozgrzewkę, czyli Before Party EOZ! Już w najbliższą środę w jednym z klubie XOXO w Warszawie odbędzie się impreza otwierająca akcję ESKA Odwołuje Zimę 2020.

Kto się na niej pojawi? Sprawdźcie szczegóły!

OLA CIUPĄ DJ-KĄ NA BEFORE PARTY EOZ!

Akcja ESKA Odwołuje Zimę rozkręca się na dobre - Dominikana przywita słuchaczy i ekipę Radia ESKA już za miesiąc! A tymczasem...

Już w środę 22 stycznia w warszawskim klubie XOXO odbędzie się Before Party EOZ! Imprezę uświetni swoją obecnością mnóstwo gwiazd. W klubie XOXO pojawią się m.in. Saszan, Veronika Bielik, Enej, Dj Brave, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Zuza Jabłońska i Monika Miller.

Będzie też Ola Ciupa, która osobiście zajmie się oprawą muzyczną imprezy!

Uwaga - to nie wszystko! Ola Ciupa będzie też oficjalną DJ-ką akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020!

Za miesiąc ESKA ODWOŁUJE ZIME 2020 na Dominikanie🏝ja zostałam oficjalnym DJ-em wyjazdu🎵👱🏽‍♀️🎧 W najbliższa środę zagram na Before Party EOZ 🔥 a do zgarnięcia wyjazd z Nami✈️🌴 słuchajcie @radio_eska i oglądajcie @eska_tv ✊🏼 https://eoz.eska.pl 🎶📺

- donosi Ola Ciupa na swoim Instagramie.

Słoneczna Dominikana przy muzyce serwowanej przez Olę Ciupę? :) Już zazdrościmy szczęśliwcom, którzy załapią się na wyjazd!

Tym bardziej, że na pokładzie samolotu akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020 nie zabraknie także znanych gwiazd. Uroki Dominikany wraz ze słuchaczami Radia ESKA podziwiać będzie m.in. Roxie. O dobry humor zadbają też Jankes, Ola Kot i Damian Kordas.

Więcej o akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020 dowiecie się pod tym adresem.

NAJNOWSZE