Damian Kordas jedzie z nami na ESKA Odwołuje Zimę 2020!

2020-01-20 10:19
Damian Kordas jedzie na ESKA Odwołuje Zimę 2020
Autor: mat. prasowe

Znamy kolejną gwiazdę, które razem ze słuchaczami i ekipą Radia ESKA pojedzie odwoływać zimę na rajskie plaże Dominikany. Tym razem to dobrze znany i lubiany Damian Kordas.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 to wydarzenie, na które czekali wszyscy fani egzotycznych podróży. W związku z tym, że za oknem pogoda szaleje i raz jest ciepło, a raz zimno, my zabieramy Was na słoneczną Dominikanę, gdzie temperatury przekraczają 28 stopni. W związku z tym, w naszym ESKOWYM samolocie, nie może również zabraknąć gorących nazwisk polskiego show-biznesu. Kolejną gwiazdą, która dołącza do naszej ekipy jest Damian Kordas!

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Damian Kordas jedzie na ESKA Odwołuje Zimę 2020

Damian to młody, utalentowany i zdolny chłopak, który jest gwiazdą internetu i telewizji. Mogliście go poznać w programie MasterChef, który zresztą wygrał. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w reality-show Agent Gwiazdy, oraz kryształową kulę Tańca z Gwiazdami.

ESKA Odwołuje Zimę 2020: kto jedzie na Dominikanę?

Na liście gwiazd, które jadą z nami na słoneczną Dominikanę oprócz Damiana Kordasa są już: Jankes, Ola Kot, Ola Ciupa, Roksana Węgiel. To będzie niezapomniana przygoda!

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

Najnowsze