ESKA Odwołuje Zimę 2020! Kiedy i gdzie zabawa Radia ESKA?

2020-01-22 10:28 MK
Dominikana
Autor: Wojciech KUBIK/East News

Przed nami kolejna edycja zabawy ESKA Odwołuje Zimę, w trakcie której nasi słuchacze będą mogli spędzić niesamowity czas ze swoimi ulubionymi gwiazdami! Gdzie tym razem zabierzemy fanów Radia ESKA, by mogli zapomnieć o panującym za oknem zimnie i nacieszyć się obecnością słońca? Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się zabawa Radia ESKA? Na tę informację czekają wszyscy słuchacze, którzy mają dość polskiej zimy i marzą o wyjechaniu do ciepłych krajów. W poprzednich latach, Radio ESKA zabrało swoich słuchaczy między innymi do Tajlandii, Egiptu oraz na Wyspy Zielonego Przylądka. Za każdym razem, towarzyszyła nam inna gwiazda! Również w tym roku, zwycięzcy mogą liczyć na towarzystwo uwielbianych przez nich prezenterów Radia ESKA, a także wielkiej muzycznej gwiazdy, której nazwisko poznacie już niebawem!

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020? 

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

ESKA Odwołuje Zimę to niewątpliwie jedyna taka akcja. Rajskie plaże, temperatura wynosząca kilkanaście stopni Celsjusza oraz wypoczynek - to wszystko czekać będzie na słuchaczy, którzy zdecydują się na wzięciu udziału w naszej zabawie. Informacje i materiały dotyczące zgłoszeń będą emitowane na antenie Radia ESKA oraz zawarte w komunikacji SMS od 13 stycznia 2020 roku do 14 lutego 2020 roku oraz publikowane na stronie internetowej www.eska.pl w okresie od dnia 13 stycznia 2020 roku do dnia 27 marca 2020 roku. Gdzie tym razem polecą nasi słuchacze?

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - kiedy i gdzie?

Czas zdradzić, który kraj w tym roku będzie gościł ekipę Radia ESKA wraz z jej słuchaczami i gwiazdą muzyczną! Rajskie wyspy, świetna kuchnia oraz krystalicznie czysta woda - to tylko kilka określeń oddających wyjątkowość Dominikany! To właśnie tam między 24 lutego a 3 marca 2020 roku, ESKA po raz kolejny odwoływać będzie zimę. Słuchaczom towarzyszyć będą na pewno Jankes, Ola Kot oraz Ola Ciupa. Więcej szczegółów niebawem!

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

Najnowsze