ESKA Live: Shanguy jakiego nie znacie! Zobaczcie zdjęcia z ekskluzywnego koncertu

2021-09-07 15:44
Radio ESKA
Autor: Radio ESKA

ESKA Live to koncerty, które dostarczą wszystkim dawkę dobrej zabawy, uśmiechu i oczywiście najlepszą muzykę! Na specjalnej scenie Radia ESKA, pojawił się specjalnie dla Was Shanguy i nie tylko! Szykuje się gorąca jesień z hitami na czasie! Co działo się za kulisami? Obejrzyjcie nasze materiały!

Shanguy to francusko-włoski zespół, który wystąpił w naszym nowym koncertowym cyklu ESKA Live. W specjalnym studiu koncertowym Radia ESKA pojawi się tej jesieni prawdziwa plejada gwiazd z branży muzycznej! Nie zabraknie niespodzianek, a artyści którzy tam się pojawią są wszystkim słuchaczom znani z naszej anteny! Shanguy na scenie ESKA Live zaprezentował swoje największe hity, między innymi Kalima Minou. Już wkrótce będziecie mieli okazję obejrzeć w całości to wyjątkowe widowisko, które sprawi, że będziecie chcieli tańczyć i śpiewać razem z artystami! Poniżej możecie obejrzeć galerię i wideo z planu zdjęciowego. przekonajcie się na własne oczy, co działo się za kulisami wydarzenia!

Shanguy z koncertem w ESKA Live. Działo się na planie nagrywania! [KULISY]

Shanguy to jedna z gwiazd, które wystąpiły na Eskowej scenie specjalnie dla Was. Oprócz niego pojawił się również raper Smolaty! Premierowa emisja występów będzie dostępna na ESKA.pl. Śledźcie nas uważnie - niedługo zostaną ogłoszone nowe osobistości z branży muzycznej. Będzie się działo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze