ESKA Live: Shanguy jakiego nie znacie! Zobaczcie zdjęcia z ekskluzywnego koncertu

2021-09-07 15:44
Radio ESKA
Autor: Radio ESKA

ESKA Live to koncerty, które dostarczą wszystkim dawkę dobrej zabawy, uśmiechu i oczywiście najlepszą muzykę! Na specjalnej scenie Radia ESKA, pojawił się specjalnie dla Was Shanguy i nie tylko! Szykuje się gorąca jesień z hitami na czasie! Co działo się za kulisami? Obejrzyjcie nasze materiały!

Shanguy to francusko-włoski zespół, który wystąpił w naszym nowym koncertowym cyklu ESKA Live. W specjalnym studiu koncertowym Radia ESKA pojawi się tej jesieni prawdziwa plejada gwiazd z branży muzycznej! Nie zabraknie niespodzianek, a artyści którzy tam się pojawią są wszystkim słuchaczom znani z naszej anteny! Shanguy na scenie ESKA Live zaprezentował swoje największe hity, między innymi Kalima Minou. Już wkrótce będziecie mieli okazję obejrzeć w całości to wyjątkowe widowisko, które sprawi, że będziecie chcieli tańczyć i śpiewać razem z artystami! Poniżej możecie obejrzeć galerię i wideo z planu zdjęciowego. przekonajcie się na własne oczy, co działo się za kulisami wydarzenia!

Shanguy z koncertem w ESKA Live. Działo się na planie nagrywania! [KULISY]

Shanguy to jedna z gwiazd, które wystąpiły na Eskowej scenie specjalnie dla Was. Oprócz niego pojawił się również raper Smolaty! Premierowa emisja występów będzie dostępna na ESKA.pl. Śledźcie nas uważnie - niedługo zostaną ogłoszone nowe osobistości z branży muzycznej. Będzie się działo!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze