Enrique Iglesias w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

2018-10-15 14:52 rw
Enrique Iglesias w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: REX/EAST NEWS

Enrique Iglesias wraca do Polski! Hiszpański wokalista w 2019 roku da wyjątkowy koncert w Krakowie. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Enrique Iglesias w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce, to najważniejsze informacje, jeśli chodzi o wszystkie koncerty 2019. Fanów ciekawią również piosenki, które zagra dany artysta w naszym kraju. Jeśli chodzi o Enrique Iglesiasa w Krakowie w kwietniu, to nie może zabraknąć Subeme La Radio, Bailando, a także hitowego singla I Don't Dance (Without You), który doskonale znacie z anteny Radia ESKA.

Enrique Iglesias w Polsce - data, miejsce

Gdzie i kiedy wystąpi Enrique Iglesias w Polsce? Data i miejsce wydarzenia podał sam wokalista, zanim zrobiła to agencja Eventim, organizująca koncert. Hiszpański wokalista potwierdził, że wystąpi 7 maja 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Z pewnościa hala zostanie w całości wypełniona, ponieważ fani od kilku miesięcy starali się ściągnąć Enrique do naszego kraju. Otworzyli chociażby specjalne wydarzenie, do którego zapisało się kilkanaście tysięcy osób!

Enrique Iglesias w Polsce 2019 - bilety

Bilety na koncert Enrique Iglesiasa są gorącym towarem. Wejściówki tafią do sprzedaży 18 października, o godzinie 10:00. Ceny nie są jeszcze znane. Na pewno, gdy trafią do sprzedaży, rozejdą się w błyskawicznym tempie!

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Najnowsze