Pink w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

2018-10-16 10:38 rw
Pink w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: fot. YouTube.com/PinkVideoVault (screen z teledysku P!nk - Secrets (Official Video) )

Pink w Warszawie da znakomite show! Gdzie i kiedy? Po ile kupić bilety? Co zaśpiewa Alecia Moore? Wszystkie szczegóły podrzucamy na ESKA.pl

Pink w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce i piosenki, to podstawowe informacje, jeśli chodzi o to wydarzenie. Amerykańska supergwiazda muzyki rozrywkowej ogłosiła występ w naszym kraju w nietypowy sposób. Na swoje profile w serwisach społecznościowych wrzuciła filmik, na którym rozmawia ze swoim gitarzystą, Justinem Derrico. Wspólnie przypomnieli sobie, że latem 2019 odwiedzą największe miasta w Europie!

Pink Warszawa 2019 - data, miejsce

Gdzie i kiedy wystąpi Pink?! Ogłoszenie europejskiej trasy koncertowej nastąpiło we wtorek, 16 października 2018. To, że Pink wystąpi w Polsce było pewne w 100 procentach. Sądzono jednak, że nie będzie to PGE Stadion Narodowy. Nieoficjalnie mówiło się, że artystka ma wystąpić w czerwcu na warszawskim Torwarze. We wtorek 16 października wszystko stało się jasne! Pink wystąpi jednak na PGE Narodowym i z całą penością zrobi nieziemskie show. Jej koncert odbędzie się 20 lipca 2019.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Justin Derrico na filmiku zapowiadającym europejską część trasy Beautiful Trauma Tour bardzo ucieszył się, że będą mogli zrobić "kostiumową imprezę" w Warszawie! Dowiadzieliśmy się również, że odwiedzą: Berlin, Paryż, Skandynawię, Londyn i wiele innych miejsc.

Pink w Polsce 2019 - bilety

Bilety na koncert Pink w Polsce 2019 trafią do przedsprzedaży w piątek 19 pażdziernika. Kupicie je w cenach od 220 zł.

Pink w Polsce 2019 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki i za ile [CENA]

Pink w Polsce 2019 - piosenki

Piosenki Pink to prawdziwe hity! Artystka ma na koncie mnóstwo czołowych przebojów, które biły rekordy na listach sprzedaży. Doskonale pamiętamy jej singiel: Family Affair, U+ Ur Hand czy Just Like A Pill. Miliony wyświetleń na YouTube mają również hity: Try, Please Don't Leave Me, Fuckin Perfect, Just Give Me A Reason, So What czy chociażby Sober. 39-letnia wokalistka w październiku 2017 roku wydała swój siódmy studyjny album, z którym wyruszyła w światową trasę koncertową. Ogłosiła koncerty w ramach Beautiful Trauma World Tour, jednak na jej mapie koncertowej zabrakło Polski. Najwidoczniej zauważyła smutek polskich fanów w komentarzach pod jej ogłoszeniem, bo artystka naprawiła swój błąd i dopisała do kolejnej części europejskiej trasy właśnie Warszawę. Z płyty Beautiful Trauma pochodzą hity: What About Us, Secrets czy Revenge z Eminemem. 

Najnowsze