Enrique Iglesias, Lil Nas X, Ofenbach i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-09-17 10:51
Enrique Iglesias, Lil Nas X, Ofenbach i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art / New Music Friday Enrique Iglesias, Lil Nas X, Ofenbach i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA, czyli porcja tych najlepszych, najgorętszych, najbardziej potencjalnych kawałków, które wkrótce mogą zagościć na stałe w Waszych playlistach. Na jakie utwory warto zwrócić uwagę po 17 września 2021? Przekonajcie się sprawdzając w jednym miejscu!

New Music Friday w Radiu ESKA - przyszedł ten czas, przyszła ta pora, że trzeba przedstawić ostatnie nowości muzyczne lata 2021! Mamy ostatni piątek trwającej, właśnie tej pory roku. Zacięta walka o tytuł hitu lata 2021 trwa w najlepsze, choć tak naprawdę pozostały już ostatnie chwile na wybranie swojego faworyta. Czas na kolejne, ale tym razem jesienne numery, które sprawią, że nawet najbardziej deszczowy dzień będzie przyjemny. Jakie nowe piosenki w Radiu ESKA 17 września 2021? Ze świeżą propozycją Thats What I Want pojawił się Lil Nas X. To już czwarty singiel z debiutanckiego albumu artysty, Montero. W ostatni letni piątek nowy utwór i również całą płytę wydał Enrique Iglesias. Z pierwszej części jedenastego w karierze krążka, Final, pochodzi utwór Chasing The Sun. Warto zwrócić na niego uwagę! Jak się okazało, 17.09.2021 to nie tylko dzień nowej muzy. To również dzień ogłoszeń koncertu wielkiej gwiazdy. Poinformowano, że Ed Sheeran w Polsce 2022 wystąpi na PGE Stadionie Narodowym!

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 17.09.2021

Enrique Iglesias i Lil Nas X rozpoczynają walkę o tytuł hitu jesieni 2021, ale trzeba przyznać, że mają całkiem poważnych konkurentów. Wśród nich bracia, Jonas Brothers, którzy śpiewająco pytają: Who's In Your Head? 17 września premierowo pojawił się także singiel Doriana i Césara, czyli duetu Ofenbach. Wykonawcy hitów Katchi, Wasted Love, czy chociażby Be Mine, powrócili z mocnym uderzeniem nawiązując współpracę z brytyjską gwiazdą, Ellą Henderson. Owocem ich współpracy jest utwór Hurricane. Jakie premiery jeszcze dla Was przygotowaliśmy? Lista aktualizowana poniżej! 

Premiery w Radiu ESKA 17 września 2021

  • Jonas Brothers - Who's In Your Head
  • Inna x Minelli - Party
  • Ofenbach & Ella Henderson - Hurricane
  • Enrique Iglesias - Chasing The Sun
  • Lil Nas X - That's What I Want
  • Jay Hardway feat. PolyAnna - Till The Sun Comes Up
  • Wankelmut, Money For Nothing - Beautiful Mind
  • ALLE FARBEN feat. KIDDO - Alright

Najnowsze