Eluwina - utwór w damskiej wersji robi furorę! Lepsza od oryginału?

2019-10-25 16:52 MK
Eluwina - damska wersja
Autor: YouTube/FANKA

Kacper Blonsky wydał w tym roku jeden z większych hitów internetu. Mowa oczywiście o singlu Eluwina, który aktualnie znajduje się w propozycjach do podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Piosenka z miejsca stała się przebojem, docierając do 1. miejsca zakładki na czasie. Teraz, w sieci pojawiła się jego parodia, w całości wykonana przez kobietę. Posłuchaj nowej wersji hitu Eluwina na ESKA.pl.

Kacper Blonsky - piosenka Eluwina spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony internautów. Wielu z nich sądziło początkowo, że młody youtuber ma szanse na osiągnięcie takiego sukcesu, z jakim spotkał się Ronnie Ferrari i jego kawałek Ona by tak chciała. W niecały miesiąc, stworzony do Eluwiny klip zgromadził blisko 9 milionów odsłon oraz prawie 350 tysięcy łapek w górę. Nie dziwi zatem fakt, że taki wynik zainspirował innych twórców internetowych do stworzenia autorskich wersji tego przeboju. W piątek, 25 października 2019 roku, w serwisie YouTube zadebiutowała parodia Eluwiny w wykonaniu popularnej youtuberki o nicku FANKA. Tworząc filmik, Anna Wójcik, wykazała się nie lada kreatywnością. Całkowicie zmodyfikowała tekst utworu, aby pasował do zaplanowanej przez nią koncepcji. - ELUWINA, tak każda powie Ci dziewczyna. ELUWINA, chłopaku, to nie Twoja liga. Pokaż mi swoją klasę, nie lecę na Twoją kasę. Byłeś na karcie na czasie? Teraz to już po Twym lansie - śpiewa w swojej wersji popularnego kawałka.

Eluwina - damska wersja

Tworząc parodią utworu Eluwina, FANKA zaprosiła na plan zdjęciowy oryginalnego wykonawcę, czyli Kacpra Błońskiego. Czujni widzowie zauważyli również od razu, że akcja teledysku do damskiej wersji przeboju została nakręcona dokładnie w tym samym miejscu, w którym powstał pierwowzór. - Tym razem usłyszycie cover, a w zasadzie parodię piosenki ELUWINA. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła tego PO SWOJEMU. Postanowiłam, że zrobię z tego WERSJĘ DAMSKĄ. Potraktujcie to z dystansem - napisała w opisie.

Najnowsze