Eluwina - co to znaczy? O czym śpiewa Kacper Blonsky w swoim hicie?

2019-10-21 12:31 MK
Kacper Blonsky
Autor: youtube/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky ma za sobą bardzo udany tydzień. Jego debiutancki utwór Eluwina podbił polskiego YouTube'a i ma zadatki na stanie się prawdziwym hitem. Wielu internautów sądzi nawet, że piosenka jest w stanie osiągnąć podobny sukces, co numer Ronniego Ferrariego - Ona by tak chciała. Co tak właściwie oznacza tytuł tego utworu? Czym jest Eluwina? Zobacz odpowiedź już teraz na ESKA.pl.

Kacper Blonsky - piosenka Eluwina to kolejny hit internetu. W niecały tydzień od premiery, licznik wyświetleń pokazał ponad trzy miliony. Taki wynik umożliwił młodemu internetowemu twórcy spędzenie kilku dni na samym szczycie prestiżowej listy na czasie, gdzie znajdują się te pliki wideo, które cieszą się największą popularnością w serwisie YouTube. Część osób, które zdecydowały się na przesłuchanie wpadającego w ucho singla, z pewnością zastanawiało się, co oznacza tytułowa Eluwina. Słowo jest wypowiedziane w utworze wielokrotnie.

Eluwina - co to znaczy?

Eluwina dla ojca, matki, córki, syna - śpiewa w swoim utworze Kacper Blonsky. Wielu słuchaczy tego kawałka mogło nie wiedzieć wcześniej, co tak naprawdę oznacza to słowo. Warto zauważyć, że w przeszłości artyści również posługiwali się nieznanymi zwrotami, które cieszyły się taką popularnością, że weszły do naszego języka na stałe. Czy Kacprowi Blonsky'emu również uda się tak spopularyzować używane przez niego słowo? Eluwina to po prostu zwrot oznaczający przywitanie, pochodzący od słowa "elo".

Najnowsze