Ella Eyre podbije parkiet z piosenką Dreams? Gwiazda opowiedziała, o czym śpiewa!

2020-06-04 13:30 RW
Ella Eyre podbije parkiet z piosenką Dreams? Gwiazda opowiedziała, o czym śpiewa!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Ella Eyre podbije parkiet z piosenką Dreams? Gwiazda opowiedziała, o czym śpiewa!

Ella Eyre wróciła z nowym numerem Dreams, nagranym w duecie z Yxng Bane. To drugi po L.O.V.(e) singiel z zapowiedzianej przez wokalistkę serii nowych wydawnictw. Posłuchajcie i poczujcie wakacyjny klimat już teraz - na ESKA.pl!

Ella Eyre napisała nowy utwór na Jamajce wspólnie z Banx & Ranx, Shakka i Natem Dunnem. Gościnnie w kawałku słyszymy Yxng Bane, z którym wokalistka współpracowała już przy okazji Answerphone w 2018. Przypomnijmy, że utwór był wielkim hitem – zdobył ponad 100 mln streamów oraz status platyny w Wielkiej Brytanii. Dreams jest następcą L.O.V.(e), który od dawna był koncertowym faworytem fanów. Eyre rozpoczęła 2020 singlem New Me, który The Guardian określił jako odpowiednik New Rules - Duy Lipy.

ALMA przedpremierowo śpiewa swoją piosenkę! Be Alright TYLKO U NAS!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dreams - o czym śpiewa Ella Eyre?

Słuchając Dreams, z miejsca przenoszę się na Jamajkę, do momentu, gdy skończyliśmy pisać utwór. To piosenka o podświadomym patrzeniu na wszystko z nowej perspektywy, ma nas wprowadzić w dobry nastrój. Świetnie bawiliśmy się przy jej tworzeniu. Mam nadzieję, że inni również to poczują w tych dziwnych czasach - opowiedziała o piosence Ella Eyre.

Ella Eyre - kim jest?

Ella Eyre zyskała rozgłos za sprawą singla Rudimental „Waiting All Night” w 2014 roku, który otrzymał nagrodę BRIT w kategorii Brytyjski Singiel Roku. Na koncie wokalistki są także dwie nagrody MOBO, dwa platynowe single i album w Top 5. Cały katalog Eyre ma obecnie ponad miliard streamów.

Najnowsze