Zima

i

Autor: Canva

Eksplozja ciepła w lutym 2023. Synoptycy wskazują konkretną datę!

2023-02-07 9:36

Luty zaczął się bardzo mroźnie. Przed nami prognozowany powiew zimy. Najbliższe dni upłyną nam pod znakiem opadów śniegu, deszczu ze śniegiem i silnego, nocami nawet dwucyfrowego mrozu. Jak donoszą jednak synoptycy, na horyzoncie widać zmiany. Wiemy już, kiedy dokładnie przyjdzie ocieplenie. Na termometrach ponownie zobaczymy dodatnie wartości.

Zmiana pogody w lutym to nie żart! Drugi miesiąc 2023 roku rozpoczął się bardzo mroźnie. Od kilku dni w całej Polsce czuć powiew zimy, a kolejne dni upływają nam pod znakiem opadów śniegu, deszczu ze śniegiem, porywistych wiatrów oraz siarczystych mrozów. Synoptycy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec. Zimowa aura utrzyma się przynajmniej do końca tygodnia. Na ogół będzie pogodnie, ale wciąż bardzo zimno. Dobra wiadomość dla wszystkich zmęczonych zimą i marzących o wiośnie osób jest taka, że na horyzoncie widać ocieplenie i to całkiem spore. Jak wynika z publikowanych przez ekspertów raportów, w lutym 2023 możemy spodziewać się nagłej zmiany pogody. Po fali mrozów na termometrach ponownie zobaczymy dodatnie wartości. I choć nie będą one równie wysokie, co te w pierwszych dniach stycznia, to i tak mocno je odczujemy. Prognozowanych jest nawet 10 stopni na plusie! Synoptycy wskazali już nawet konkretną datę, kiedy możemy spodziewać się uderzenia ciepła zimą.

Kiedy będzie ciepło 2023? TAKIEJ prognozy nikt się nie spodziewa!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Zmiana pogody. 10 stopni na plusie!

To nie żart! W lutym do Polski dotrze fala ciepła. Po mroźnym rozpoczęciu miesiąca czeka nas prawdziwie zaskakująca zmiana pogody. Jak podają synoptycy, już od przyszłego poniedziałku możemy spodziewać się znacznie wyższych temperatur i słońca. Apogeum ciepła we wtorek, 13 lutego. Na zachodzie kraju spodziewanych jest nawet 10 stopni na plusie, natomiast w centrum 7/8. Gdzieniegdzie należy spodziewać się opadów deszczu. Jesienna aura ma utrzymać się nawet do początku kolejnego tygodnia. Na niedzielę 19.02 prognozowane są jedynie opady śniegu, ale wciąż przy temperaturze wynoszącej około 7 stopni.

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE