Ekipa Friza znów na szczycie. Nie uwierzycie z kim współpracowali!

2021-07-20 9:53
Ekipa
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Najpopularniejsi youtuberzy w naszym kraju znowu podbijają internet i na razie nie zapowiada się, żeby ktoś ich przegonił. Chodzi oczywiście o Ekipę Friza, która krok po kroku spełnia swoje marzenia, a w dodatku robi na tym dobry biznes. Teraz wydali nowy klip, przy którym współpracowali z nimi znane osoby. Nie uwierzycie o kogo chodzi!

Ekipa Friza podbiła nie tylko platformę YouTube, ale również branżę muzyczną. Ich płyta Sezon 3 rozbiła bank i stała się pożądanym towarem podczas tegorocznych wakacji. Krążek zadebiutował na samym szczycie najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju, a w dodatku mówi się, że Ekipa na samych pre-orderach zarobiła ponad dwa miliony. Podobnie można powiedzieć na temat lodów Ekipy, które zrobiły ogromną furorę, stając się w pewnym momencie towarem luksusowym, gdyż ciężko było je dostać w sklepach. Następnie strefa Ekipy w Energylandii, ale to jeszcze nie koniec... Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, a co za tym idzie? Kolejna niespodzianka od youtuberów! Niebawem w marketach pojawią się artykuły szkolne Ekipy, które jak już można się domyślać, również będą hitem wśród dzieci i młodzieży.

Kariera na YouTubie i w social mediach się kręci, sklep z ubraniami działa, nowe pomysły się pojawiają, a płyta jest prawdziwym hitem. W sieci pojawił się niedawno najnowszy klip do numeru Dobry Mood. Teledysk zrobił furorę, a Ekipa znowu króluje na szczycie! Co ciekawe, przy najnowszej produkcji współpracowało sporo popularnych osób! Będziecie w szoku o kogo chodzi!

Friz kiedyś i dziś

Jak dobrze znasz utwory Ekipy?

Pytanie 1 z 10
Całą noc tańczy ze mną cały skład

Ekipa Friza - współpraca gwiazd

W niedzielę 18 lipca w sieci zadebiutował teledysk Ekipy do numeru Dobry Mood i w zaledwie dwa dni zgromadził blisko 2 miliony odsłon! Jak można było się spodziewać, singiel od razu pojawił się na karcie YouTube na czasie i wspina się ku górze. Okazuje się, że właśnie przy tej nowości z Ekipą współpracowało wiele znanych osób! W ich klipie wystąpiła między innymi piosenkarka Cleo, najpopularniejsza blogerka modowa Julia Kuczyńska, znana wszystkim bardziej jako Maffashion, a także Magdalena Pieczonka popularna makijażystka celebrytów. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do kawałka Dobry Mood i zobaczyć, jak wymienione gwiazdy prezentują się wśród Ekipy. Zaskoczeni?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze