Ekipa

i

Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza znów na szczycie. Nie uwierzycie z kim współpracowali!

2021-07-20 9:53

Najpopularniejsi youtuberzy w naszym kraju znowu podbijają internet i na razie nie zapowiada się, żeby ktoś ich przegonił. Chodzi oczywiście o Ekipę Friza, która krok po kroku spełnia swoje marzenia, a w dodatku robi na tym dobry biznes. Teraz wydali nowy klip, przy którym współpracowali z nimi znane osoby. Nie uwierzycie o kogo chodzi!

Ekipa Friza podbiła nie tylko platformę YouTube, ale również branżę muzyczną. Ich płyta Sezon 3 rozbiła bank i stała się pożądanym towarem podczas tegorocznych wakacji. Krążek zadebiutował na samym szczycie najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju, a w dodatku mówi się, że Ekipa na samych pre-orderach zarobiła ponad dwa miliony. Podobnie można powiedzieć na temat lodów Ekipy, które zrobiły ogromną furorę, stając się w pewnym momencie towarem luksusowym, gdyż ciężko było je dostać w sklepach. Następnie strefa Ekipy w Energylandii, ale to jeszcze nie koniec... Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, a co za tym idzie? Kolejna niespodzianka od youtuberów! Niebawem w marketach pojawią się artykuły szkolne Ekipy, które jak już można się domyślać, również będą hitem wśród dzieci i młodzieży.

Kariera na YouTubie i w social mediach się kręci, sklep z ubraniami działa, nowe pomysły się pojawiają, a płyta jest prawdziwym hitem. W sieci pojawił się niedawno najnowszy klip do numeru Dobry Mood. Teledysk zrobił furorę, a Ekipa znowu króluje na szczycie! Co ciekawe, przy najnowszej produkcji współpracowało sporo popularnych osób! Będziecie w szoku o kogo chodzi!

Friz kiedyś i dziś

Jak dobrze znasz utwory Ekipy?

Pytanie 1 z 10
Całą noc tańczy ze mną cały skład

Ekipa Friza - współpraca gwiazd

W niedzielę 18 lipca w sieci zadebiutował teledysk Ekipy do numeru Dobry Mood i w zaledwie dwa dni zgromadził blisko 2 miliony odsłon! Jak można było się spodziewać, singiel od razu pojawił się na karcie YouTube na czasie i wspina się ku górze. Okazuje się, że właśnie przy tej nowości z Ekipą współpracowało wiele znanych osób! W ich klipie wystąpiła między innymi piosenkarka Cleo, najpopularniejsza blogerka modowa Julia Kuczyńska, znana wszystkim bardziej jako Maffashion, a także Magdalena Pieczonka popularna makijażystka celebrytów. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do kawałka Dobry Mood i zobaczyć, jak wymienione gwiazdy prezentują się wśród Ekipy. Zaskoczeni?