Ekipa Friza

i

Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza wydaje artykuły szkolne. Ile będą kosztować i gdzie je można kupić?

2021-07-19 11:31

Ekipa Friza kolejny raz chce podbić sklepy w Polsce! Wszyscy pamiętamy szał, jaki spowodowały lody z ich wizerunkiem. Teraz czas na nowy produkt Ekipy. Mowa o artykułach szkolnych. Uczniowie już wyczekują zeszytów swoich ulubionych influencerów. Gdzie i za ile będzie można je kupić? Postanowiliśmy sprawdzić?

Ekipa Friza wraca z kolejnym produktem, który już niedługo pojawi się na półkach sklepów. Nowa seria produktów Ekipy to artykuły szkolne. Zaprojektowano już okładki zeszytów. Zostaną one wypuszczone we współpracy z firmą Herlitz. - Bardzo cieszymy się, że zaczynamy współpracę z Ekipą, tak popularną wśród naszej grupy docelowej - powiedział Jacek Pobłocki, head of marketing Herlitz. - Warto zwrócić uwagę na oryginalność tych projektów - są niezwykle kolorowe i dopracowane w każdym detalu. To sprawi, że powinny przyciągnąć klientów do sklepów, poprzez swój niepowtarzalny design - dodała Agnieszka Szablewska ze wspomnianej wcześniej firmy. Fani Ekipy, którzy są w wieku szkolnym, nie mogą się już doczekać nowej serii artykułów. Gdzie będzie można je kupić? Ile będą kosztowały?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Ekipa Friza - artykuły szkolne. Gdzie kupić?

Fani Friza i jego ekipy już zastanawiają się, gdzie będzie można kupić jego zeszyty i teczki. Co prawda nie pojawiła się jeszcze oficjalna informacja na ten temat, ale można domyślać się, że będzie to głównie Ekip. Większość artykułów szkolnych firmy Herlitz trafia właśnie do tych sklepów. Nie wykluczone jednak, że pojawią się także w innych punktach sprzedaży. 

Ekipa Friza - artykuły szkolne. Jaka cena?

Cena artykułów szkolnych Ekipy Friza nie jest jeszcze znana. Udało nam się jednak sprawdzić, że zeszyty firmy Herlitz kosztują średnio 3,70 zł. Prawdopodobnie cena zeszytów Ekipy będzie podobna. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że cena pójdzie w górę w związku z wizerunkiem influencerów. Szacuje się, że Ekipa Friza na artykułach szkolnych zarobi 2-3 miliony złotych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE