Ekipa Friza zamieszka w nowym domu! YouTuber nie chce zdradzać szczegółów

2020-08-03 9:52 Patrycja Obarowska
Friz
Autor: Screen z YT: CZEKALIŚMY NA TO CAŁY ROK! / Karol Friz Wiśniewski

Friz otwiera nowy etap w swoim życiu, lecz jak to mówią, coś się kończy, coś się zaczyna! Youtuber planuje następne internetowe projekty, które będą kręcone w zupełnie nowej aranżacji! Więcej o nowym domu ekipy już na ESKA.pl!

Choć Friz zamknął ostatnio pewien etap w swoim życiu, już otwiera się na nowe wyzwania. YouTuber jakiś czas temu ogłosił swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z całą ekipą kończą pewien etap swojej działalności i opuszczają znany im wszystkim Dom Ekipy, w którym mieszkali i kręcili wszystkie vlogi i inne internetowe wyzwania. Na całe szczęście wyprowadzka nie oznacza końca influencerskiej kariery, tylko kontynuację internetowych zadań, po prostu z innego miejsca. Znając styl Friza, z pewnością możemy spodziewać się willi, która będzie ogromna, elegancka i ekskluzywna do granic możliwości. Przeprowadzka może być dobrym bodźcem do jeszcze większej pracy youtuberów i nowym doświadczeniem dla widzów, którzy z chęcią obejrzą filmy swoich ulubionych twórców w nowym otoczeniu. Pytanie, które jednak nurtuje większość fanów Friza brzmi następująco: Czy zmiana domu oznacza także zmianę składu Ekipy? Na tę chwilę nie znamy odpowiedzi na te pytanie, ponieważ twórcy nie zdradzają żadnych szczegółów, ale kto wie? Być może Ekipa Friza nieco się rozrośnie.

Ekipa Friza - przeprowadzka

Friz postanowił przenieść swoją ekipę w nowe lokum! Więcej o nowym domu dowiemy się dopiero za jakiś czas, ponieważ na tę chwilę wszystko owiane jest tajemnicą.

Najnowsze