Ekipa Friza zaczyna nowy rozdział! To projekt wart kilkadziesiąt milionów złotych?!

2020-09-04 11:22 Patrycja Obarowska
Friz
Autor: Screen z YT: oto NOWY DOM EKIPY! / Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza nie zwalnia tempa i rusza z nowym projektem, jakiego jeszcze nie było! To nowy etap w życiu youtuberów, który ma szansę zaowocować w coś niebywale dużego. O co dokładnie chodzi? Wujek Łuki zdradza więcej o projekcie za kilkadziesiąt milionów złotych!

Ekipa Friza jest jednym z bardziej udanych polskich projektów, który spokojnie możemy porównać do sukcesów, jakie są na amerykańskim, czy też innym zagranicznym YouTube. Choć prób było wiele, to właśnie projekt Friza powiódł się, a co więcej stale rośnie w siłę. Ekipa zaprzyjaźnionych ze sobą youtuberów rozwija się i inwestuje w swój internetowy projekt wiele sił, pracy i energii, a co najważniejsze jest w tym wszystkim prawdziwa. Jakiś czas temu wszyscy członkowie z Ekipy Friza przeprowadzili się do nowego domu, który robi jeszcze większe wrażenie na widzach. Zmiana lokum to jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się bowiem, że projekt szykuje się do wielu zmian, które w przyszłości mogą zaowocować w jeszcze większą popularność i realny zysk. O najnowszym projekcie postanowił wypowiedzieć się sam Wujek Łuki, który ogarnia w Ekipie Friza wiele spraw i ma nad nimi kontrolę. Postanowił on poruszyć temat nadchodzącej zmiany w Ekipie i odpowiedzieć fanom na najbardziej nurtujące pytania. 

Ekipa Friza - projekt za kilkadziesiąt mln złotych 

Ekipa Friza pojawi się na giełdzie! Już niebawem popularny projekt wkroczy w kolejny etap swojej kariery, a pojawienie się na giełdzie sprawi, że każdy będzie mógł stać się częścią ekipy. 

Najnowsze