Ekipa Friza podsumowała akcję nowym hitem. 'Kończy się daily, ale nie rozpada się rodzina'

2020-03-08 22:28
Ekipa Friza
Autor: YouTube/MINI MAJK

- Jeden etap się kończy, drugi zaczyna - tak w swoim najnowszym kawałku rapują członkowie Ekipy Friza, czyli Mini Majk oraz Poczciwy Krzychu. Wraz z końcem daily vlogów, youtuberzy przygotowali dla swoich widzów nie lada niespodziankę. W sieci pojawił się teledysk do najnowszego numeru, zatytułowanego Finał 365.

Ekipa Friza to obecnie jeden z najpopularniejszych projektów polskiego YouTube'a. Paczka przyjaciół, czyli Friz, Wujek Łuki, Murcix, Mixer, Poczciwy Krzychu, Patec, Tromba, Marcysia i Wersow, przez ostatnie miesiące dostarczała wiele radości swoim wielbicielom. Mianowicie, 9 marca 2019 roku, rozpoczęła się akcja, mająca na celu dodawanie codziennie nowych filmików na kanały. Z czasem, filmów na kanale Friza zaczęło pojawiać się więcej, bowiem dwa dziennie. W ostatnim dniu daily vlogów, youtuber poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz ze swoimi przyjaciółmi przygotował dla widzów szereg niespodzianek. Pierwszą z nich było dodawanie nowych filmów co godzinę - od 11:00 do 22:00. Druga z nich pojawiła się natomiast na kanale Mini Majka. Zawodnik Fame MMA 5 wraz z Poczciwym Krzychem stworzyli numer zatytułowany Finał 365, a w teledysku pojawiły się wspomnieniowe ujęcia z poszczególnych filmików, które cieszyły się ogromną popularnością w sieci, generując miliony wyświetleń. Fani Ekipy Friza nie kryją swojego wzruszenia!

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Ekipa Friza - piosenka

Kilka tygodni temu, kawałek stworzony przez członków Ekipy Friza - Przejmujemy Jutuby znajdował się na samym szczycie karty na czasie. Z pewnością, nie inaczej będzie w przypadku Finału 365. W zaledwie kilka godzin, liczba wyświetleń zgromadzonych pod klipem przekroczyła 300 tysięcy. Widzowie Ekipy nie kryją swojego smutku w komentarzach. - Mimo że oglądałem większość filmów, to będzie mi brakowało tego przechodzenia ze szkoły i oglądania chłopaków. Dziękuję wam bardzo - można przeczytać.

Znając jednak Friza i jego przyjaciół, jesteśmy przekonani, że już niebawem wymyślą coś równie emocjonującego!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze