Friz przebił sam siebie. Youtuber dodaje filmy co godzinę!

2020-03-09 17:31
Friz
Autor: YouTube/Friz

Popularny polski youtuber Friz, który może pochwalić się ponad trzema milionami subskrypcji w serwisie, ponownie zaskoczył swoich fanów. Za pośrednictwem Instagrama powiadomił ich, że przygotował coś naprawdę wyjątkowego. W związku z tym, że dziś jest ostatni dzień daily vlogów na jego kanale, postanowił świętować na całego, dodając filmy co godzinę! Więcej na ESKA.pl.

Friz to jeden z tych youtuberów, których chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać. Wraz z ciągłym rozwojem swojego kanału, Karol Wiśniewski stał się jednym z najchętniej oglądanych twórców internetowych. Jego konto w serwisie YouTube posiada już ponad 3.5 miliona subskrypcji, a nowe projekty sprawiają, że liczba ta stale rośnie. Bez wątpienia, jednym z najbardziej znaczących, a zarazem najciekawszych przedsięwzięć chłopaka były jego daily vlogi, które zdecydował się dodawać przez okrągły rok. Pierwszy z nich pojawił się 9 marca 2019 roku, a emisję ostatniego przewidziano na 8 marca 2020 roku. Każdy z filmów publikowanych przez Friza gromadził miliony wyświetleń, a także trafiał na kartę na czasie. W związku z tym, że w Dzień Kobiet przypada ostatni dzień zamieszczania daily vlogów, youtuber przygotował coś totalnie odjazdowego dla swoich wielbicieli.

Za pośrednictwem Instagram stories, Friz poinformował wszystkich obserwujących, że 8 marca będą świadkami czegoś, czego na jego kanale jeszcze nie było. Karol nie zdradził jednak szczegółów. Zapowiedział, że przygotowanie wszystkiego zajęło mu ponad dobę i poprosił widzów o to, by zagospodarowali dla niego cały dzień, bo będzie się działo. Jak powiedział, tak też się stało!

Fanka o kontakcie z fanami

Friz - nowe filmy co godzinę!

Zdecydowanie się na umieszczanie codziennie nowych filmików było z pewnością czasochłonnym zajęciem. Friz udowodnił jednak, że dla swoich widzów jest w stanie zrobić jeszcze więcej. 8 marca, w ostatni dzień serii daily vlogi, youtuber postanowił umieszczać na swoim kanale filmy co godzinę! Od 11:00 do 22:00, o pełnych godzinach, internauci mogą liczyć na nową dawkę kontentu Friza i towarzyszących mu członków Ekipy. Filmiki generują szalone liczby odsłon! Zajrzyjcie na kanał Friza i zobaczcie sami. Gratulujemy kreatywności i czekamy na nowe projekty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze