Ekipa Friza dosłownie przejęła jutuby. Koncert niespodzianka na szczycie karty na czasie!

2020-03-09 10:28
Ekipa Friza dosłownie przejęła jutuby. Koncert niespodzianka na szczycie karty na czasie!
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=eOaXM7DbeZQ

Ekipa Friza jakiś czas temu wydała utwór Przejmujemy jutuby, który nagrała razem z WIP BROSami. Podczas wczorajszego wielkiego finału daily na kanale Karola Wiśniewskiego, pojawił się koncert niespodzianka dla wszystkich domowników. Aktualnie (stan na 9.03.2020) jest numerem jeden karty na czasie! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Friz zaskakuje z dnia na dzień. Najpierw ogłosił, że będzie tworzył przez 365 dni filmy i wrzucał je na swój kanał codziennie. Tak zwane daily zyskało ogromną ilość fanów. Frizoluszki nie wyobrażają sobie, że ich idol przestanie dodawać produkcje każdego dnia o godzinie 15:00. 8 marca, w trakcie niedzielnego, wielkiego finału daily vlogów u Friza, pojawiło się aż dwanaście filmów, o czym pisaliśmy na ESKA.pl. Jeden z ostatnich filmów, trafił w niecałą dobę na kartę na czasie. Zobaczcie, o którą produkcję chodzi.

Friz zorganizował koncert niespodziankę. W wielkim pudle był... Żabson!

8 marca 2020 roku Friz postanowił z ogromną pompą pożegnać daily vlogi na swoim kanale. Youtuber dodawał filmy z różnymi aktywnościami co godzinę. Z okazji dnia kobiet, Wersow, Murcix i Kasia otrzymały torebki Louis Vuitton o wartości 22 tysięcy złotych. Wujek Łukasz zrobił sobie tatuaż z podpisami wszystkich członków Ekipy, a Poczciwy Krzychu i Patec przefarbowali włosy. Oprócz tego Friz i Tromba otrzymali na 24 godziny najdroższe Mercedesy dostępne w ofercie. Oprócz tego, sam Karol dla domowników przygotował niespodziankę w ogrodzie Ekipy. W wielkim pudle prezentowym, które było budowane przez ekipę z kanału ZróbmyTo, była schowana mini scena, na której wystąpił... Żabson. Domownicy byli w ogromnym szoku, a film z tego wydarzenia jest numerem jeden na karcie na czasie w serwisie YouTube!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze