Ekipa Friza bezczelnie okradziona! Wujek Łuki ujawnił nieznany fakt

i

Autor: screen z filmów na YouTube: / OTO ZWYCIĘZCY TWOJE 5 MINUT 2! / oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! / Karol Friz Wiśniewski Ekipa Friza bezczelnie okradziona! Wujek Łuki ujawnił nieznany fakt

INFLENCERZY

Ekipa Friza bezczelnie okradziona! Wujek Łuki ujawnił dziwne zdarzenie

2023-03-29 9:29

Ekipa Friza może mówić o sporym pechu. Miesiące przygotowań, walka z czasem, a wszystko po to, by ich plany promocyjne legły w gruzach. Nikt nie dopilnował bezpieczeństwa produktu i ten niespodziewanie wydostał się poza teren fabryki produkcyjnej. Co się stało? Dowiedzieliśmy się o tym po kilku tygodniach!

Spis treści

  1. Ekipa Friza okradziona - co się stało?

Ekipa Friza bezczelnie okradziona, o czym dowiedzieliśmy się po kilku tygodniach. Wujek Łuki ujawnił nieznany do tej pory fakt dotyczący jednego z produktów projektu. Miała być wielka tajemnica, niespodziewana informacja, a później ogromne zaskoczenie widzów. Ostatecznie wyszła klapa i wszyscy się spodziewali, że nowy smakołyk sygnowany logiem projektu wkrótce pojawi się w sklepach. Chodzi dokładniej o lody nazwane na cześć psów Friza, czyli chmurka i burza. Ten pierwszy jest o smaku śmietankowo-waniliowym w białej czekoladzie ze strzelającą posypką, a drugi o smaku czekoladowym. Niespodziewanie fani spróbowali ich zanim dotarły do Ekipowiczów. W jaki sposób doszło do kradzieży? To dość kuriozalna sytuacja!

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Wersow kiedyś i dziś

Ekipa Friza okradziona - co się stało?

Ekipa Friza okradziona w najmniej spodziewany sposób. Swego czasu, gdy projekt odnosił największe sukcesy, był ofiarą oszustów, którzy podrabiali produkty sygnowane ich logo. Chodziło o koszulki, czapki, czy bluzy sprzedawane na targowiskach. Teraz doszło do kradzieży najnowszych lodów. Jak powiedział Wujek Łuki w rozmowie z Biznes Misją, chodziło o to, że ktoś wykradł produkt z linii produkcyjnej. Następnie przekazał nowy produkt swoim dzieciom, a te opublikowały go przedpremierowo w internecie.

Ile zarabia Friz 2023? GIGANTYCZNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Z linii produkcyjnej jedna osoba wykradła nasz produkt. Kochający Pan czy Pani swoją rodzinę wiedząc, że jesteśmy bożyszczami dla jego dzieci. Po prostu z linii produkcyjnej dostarczył dzieciakom te lody. Oni zjedli jako pierwszy, wtedy jeszcze my jeszcze ich nie mieliśmy. Niestety, nie przewidział, czym jest internet i któryś z tych dzieciaków wrzucił TikToka z papierkiem tego loda.

- powiedział Wujek Łuki. I faktycznie wyciek produktu miał miejsce na TikToku. Później Friz "przez przypadek" opublikował zdjęcie, na którym pokazuje, iż montuje filmy Twoje 5 Minut 2. Przy monitorze widoczne są papierki lodów, które jeszcze nie trafiły do sklepów.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE