Tik Tok i najlepsze wideo do piosenki Banana. Shaggy byłby dumny!

2020-06-05 13:47
Tik Tok i najlepsze wideo do piosenki Banana. Shaggy byłby dumny!
Autor: screen z YouTube/Conkarah Tik Tok i najlepsze wideo do piosenki Banana. Shaggy byłby dumny!

Nowy singiel Banana to absolutny hit w popularnej aplikacji Tik Tok. Użytkownicy do wyciętego kawałka wymyślili oryginalną choreografię, która bez wątpienia wlicza się w trendy, które tam królują. Zobacz najlepsze wideo w jednym miejscu na ESKA.pl. Shaggy byłby dumny z tych filmików!

Tik Tok to nie tylko aplikacja dostarczająca dobre brzmienia, ale również płynąca z niej niecodzienna rozrywka. Codziennie w tym miejscu pojawia się ogromna ilość virali, trendów i nie tylko. Użytkownicy aplikacji szybko wyłapują muzyczne premiery z całego świata, które w szybkim tempie stają się hitami Tik Toka. Do ich melodii co chwile wymyślane są nowe, a zarazem bardzo kreatywne choreografie, które dostarczają niejednej osobie ogromną radość i zabawę. Co ciekawe, podczas takiej rozrywki użytkownicy apki mają sporą szansę na wybicie się i zaistnienie w mediach społecznościowych. W Polsce od jakiegoś czasu mamy tik tokowe gwiazdy. Są nimi między innymi: influencerka Ola Nowak, youtuber i członek ekipy The Blaze House - Dominik Rupiński czy Kompleksiara, która naprawdę nazywa się Kinga Sawczuk.

Od jakiegoś czasu w aplikacji króluje piosenka, która uwielbiana jest także przez słuchaczy Radia ESKA. Kawałek Conkarah ft. Shaggy - Banana, to wielki hit, który zdecydowanie zachęca do tańca. Na Tik Toku powstał również specjalny hashtag, który nawiązuje do muzycznego challenge'u i brzmi #bananaftshaggychallenge.

Eska - Domowe Granie - Fanka

Tik Tok: Conkarah ft. Shaggy - Banana

Do popularnego hitu Conkarah ft. Shaggy - Banana, tańczy na Tik Toku coraz więcej osób! Wśród nich jest influencerka Ola Nowak, a także piłkarz Robert Lewandowski. Zobacz poniżej najlepsze choreografie do kawałka Banana i zrób sobie dzień!

Najnowsze