Egzamin zawodowy 2021 - poprawka. Kiedy drugi termin? Do kiedy trzeba złożyć deklarację?

2021-01-12 10:29 ek
egzamin zawodowy
Autor: MARIUSZ KAPALA /Gazeta LUBUSKA/EastNews

Niestety jak to w życiu bywa - raz na wozie, raz pod wozem. Tak jest również w przypadku uczniów, którym nie udało się podczas zimowej sesji na egzaminie zawodowym. Kiedy jest drugi termin? Do kiedy należy złożyć deklarację, aby ponownie przystąpić do egzaminu? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Egzamin zawodowy 2021 - kiedy poprawka?
  2. Egzamin zawodowy 2021 - do kiedy złożyć deklarację?

Egzamin zawodowy 2021 - poprawka. Kiedy drugi termin? Do kiedy trzeba złożyć deklarację? Te kwestie z pewnością interesują osoby, którym nie powiodło się podczas zimowych egzaminów. Przypomnijmy, że pierwsza sesja egzaminów zawodowych, rozpoczęła się 11 stycznia w formule 2012, 2017 i 2019.. Na uczniów z zawodówek i technikum, czekały dwie części - pisemna oraz praktyczna. Aby zdać teorię należało uzyskać minimum 50% punktów, zaś praktykę minimum 75%. Niestety jak to w życiu bywa - raz na wozie, raz pod wozem. Niektórym uczniom nie udało się otrzymać minimalnej ilości punktów, w efekcie czego nie zdali egzaminów potwierdzających klasyfikację w zawodzie.

Jeśli komuś nie powiodło się w pierwszym terminie - spokojnie, jest jeszcze jeden. Poprawkowy termin wypada w 2021 roku w czerwcu. Kiedy dokładnie są poprawki? Do kiedy należy złożyć deklarację? Odpowiedź znajdziecie pod muzycznym wideo.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!

Egzamin zawodowy 2021 - kiedy poprawka?

Kiedy jest poprawka egzaminu zawodowego w 2021 roku? Jeśli komuś nie udało się zdać testów w pierwszej sesji zimowej, przewidziany jest jeszcze termin letni. Drugie podejście do egzaminu odbywać się będzie w czerwcu. Start 21 czerwca 2021 roku, który rozpoczyna model d.

Egzamin zawodowy 2021 - do kiedy złożyć deklarację?

Do kiedy należy złożyć deklarację, jeśli chce się podejść do poprawki? W przypadku ponownego przystępowania do egzaminu zawodowego przez zdających, którzy nie zdali go w sesji styczeń - luty 2021, należy złożyć deklarację do 8 kwietnia 2021 roku. Oczywiście im wcześniej tym lepiej, ponieważ można zaoszczędzić trochę stresu.

Najnowsze