Edzio zawalczy na High League, ale wcześniej rozlicza się z przeszłością!

2022-01-22 14:31
Edzio zawalczy na High League, ale wcześniej rozlicza się z przeszłością!
Autor: ZPR Media Edzio zawalczy na High League, ale wcześniej rozlicza się z przeszłością!

Motyl na przedramieniu to tytuł osobistej piosenki, pod która podpisuje się Edzio. Jak brzmi utwór, za sprawą którego artysta rozlicza się z przeszłością? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Wielu artystów inspirują ciężkie przeżycia, w tym przypadku nie jest inaczej. Artysta, dosłownie chwilę po rozstaniu ze swoją dotychczasową partnerką, złapał za mikrofon i nagrał utwór Motyl na przedramieniu. Piosenkę zaczyna słowami: Jest godzina 22, czyli 4 godziny po tym jak ode mnie wyjechałaś. W ciągu nocy, Edzio nagrał nie tylko piosenkę, ale i teledysk! W utworze pada wiele szczerych wyznań, artysta mówi wprost, nie owija w bawełnę. To właśnie za to fani kochają o najbardziej. Raper mówi jak jest, bez ogródek, to sprawia, że jest autentyczny. Niewielu stać na taką odwagę.

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]

Edzio to artysta, który nawet najsmutniejsze wydarzenia potrafi przekuć w sukces. W ciągu doby tworzy utwór z teledyskiem, ten natychmiast oglądają tysiące fanów. Wideo zajmowało #20 miejsce w Karcie na Czasie YouTube jest do odsłuchania w serwisach streamingowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze