Edyta Górniak zjedzie uczestników Voice of Poland 11? Jej mina i reakcja mówi wszystko

Edyta Górniak
Autor: Piotr Molecki/East News

The Voice of Poland 2020 trwa w najlepsze! Program właśnie jest na najbardziej ekscytującym etapie, czyli etapie bitew! Przed nami druga runda tego trzymającego w napięciu momentu, w którym o wygraną zawalczą niesamowicie uzdolnieni uczestnicy. Jak na ich występy zareaguje Edyta Górniak? Jej mina i reakcja mówi sama za siebie!

The Voice of Poland 11 trwa w najlepsze! Za nami już pierwszy etap słynnych bitew, lecz to nie koniec emocji, ponieważ przed nami kolejny! Jesteście ciekawi, którzy uczestniczy wygrają tym razem w muzycznym starciu? Choć na premierę nowych odcinków musimy jeszcze poczekać, w sieci właśnie pojawił się zwiastun zbliżającego się drugiego etapu bitew w The Voice of Poland 11, który robi widzom smaka na więcej i potęguje emocje związane z muzycznym show. Z pewnością nie tylko występy uczestników przykują uwagę widzów, ponieważ zachowanie Edyty Górniak w zbliżających się odcinkach będzie równie emocjonujące, co śpiew uczestników. Czy drugi etap bitew w programie będzie nużący i nijaki dla popularnej trenerki Edyty Górniak? Jej mina, komentarze i reakcja na występy uzdolnionych uczestników mówi sama za siebie!

The Voice of Poland 11 - drugi etap bitew

The Voice of Poland 11 cieszy się ogromną popularnością, szczególnie na etapie bitew, który dostarcza zarówno widzom, uczestnikom, jak i trenerom niesamowite emocje. Kiedy oglądać program? The Voice of Poland 11 - drugi etap bitew rozpocznie się już w sobotę, 24 października tego roku, o godzinie 21:00.

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?
Najnowsze