Szymon Czyżewski z The Voice of Poland celowo zmienił tekst piosenki? Wszystko przez wiarę!

Szymon Czyżewski
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Jedenasta edycja show The Voice of Poland trwa w najlepsze. Jednym z uczestników, którzy najpierw pomyślnie przeszli etap Przesłuchań w ciemno, a następnie Bitew jest Szymon Czyżewski. Widzowie zauważyli, że podczas muzycznego starcia z Pawłem Sznajderem wokalista zmienił tekst śpiewanej piosenki. Dlaczego? O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Szymon Czyżewski z The Voice of Poland zmienił tekst piosenki Bruno Marsa? Ten fakt dostrzegli widzowie programu. Dlaczego tak się stało? Powód znajdziecie na ESKA.pl. W zeszłą sobotę odbyły się pierwsze Bitwy jedenastej edycji cieszącego się wielką popularnością show muzycznego. Ostatnia z nich miała miejsce w drużynie Michała Szpaka. Wokalista zdecydował, że w walce o dalszy udział w programie zmierzą się Paweł Sznajder oraz Szymon Czyżewski. Uczestnicy otrzymali do przygotowania utwór z repertuaru Bruno Marsa, wielki hit The Lazy Song.

Podczas Bitwy, którą ostatecznie wygrał, znany z zamiłowania do religijnych utworów Szymon zmienił jeden wers wykonywanego kawałka muzycznego, który traktował o niezobowiązującym stosunku seksualnym. Fakt ten nie przeszedł niezauważony przez widzów programu. Zamiast 'Meet a really nice girl have some really nice sex' (tłum. Spotkam się z fajną dziewczyną, będziemy mieć fajny seks), Szymon Czyżewski zaśpiewał: 'Meet a really nice girl have some really nice day' (tłum. Spotkam się z fajną dziewczyną, spędzimy miło dzień). Dlaczego?

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Szymon Czyżewski zmienił tekst piosenki

Jeśli zastanawiacie się, jaki był powód decyzji Szymona, to prawdopodobnie mamy odpowiedź. W wyemitowanym przed muzycznym starciem materiale wokalista wyznał, że jego zdaniem współczesne piosenki pop zbyt często są dwuznaczne, a on sam chciałby wykonywać utwory z przekazem. Szymon przyznał też, że dorastał, słuchając piosenek religijnych.

- Dorastałem w rodzinie, która grała w kościele. Myślę, że współczesna muzyka pop jest trochę "brudną" muzyką, gdzie jest strasznie dużo rzeczy związanych z seksem. Chciałbym tworzyć właśnie muzykę, która będzie mogła jakoś wpływać na ludzi - wyznał.

Decyzja Szymona podzieliła widzów. Niektórzy zarzucają mu, że zmiana tekstu była niepotrzebna, podczas gdy inni rozumieją stanowisko uczestnika. A wy co o tym sądzicie?

Najnowsze