Edyta Górniak

i

Autor: WBF

Edyta Górniak niczym Rita Ora! Piosenkarka tryska energią, a fani są zachwyceni

2021-07-05 15:54

Jedną z popularniejszych i cenionych wokalistek w naszym kraju jest bez dwóch zdań Edyta Górniak. To prawdziwa ikona polskiej sceny muzycznej, która zgromadziła dookoła siebie tysiące fanów. Teraz piosenkarka powróciła z nową energią, a fani są zachwyceni! Edyta Górniak na nagraniu tańczy w rytm kawałka Rity Ory. Musicie to zobaczyć!

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która od lat zaskakuje wszystkich barwą swojego głosu. Choć dookoła niej w ostatnim czasie gromadziły się przeróżne kontrowersje, to artystka i tak może pochwalić się gronem wiernych i kochanych fanów, którzy wspierają ją na każdym kroku. Wokalistka często pojawia się na telewizyjnych koncertach i za każdym razem daje po prostu czadu. Jeszcze nie tak dawno, ponieważ w kwietniu 2021 roku, Edyta Górniak zachwyciła publiczność ponownie, jednak tym razem śpiewając bajkowy numer Kolorowy wiatr. Jej widowisko miało miejsce podczas finału czwartej edycji The Voice Kids, a oprócz delikatnego głosu, uwagę widzów przykuła również cukierkowa kreacja gwiazdy. Teraz królowa polskiej sceny zachwyciła wszystkich nową energią, którą zaprezentowała w rytm numeru Rity Ory!

Eurowizja 2021. Edyta Górniak kontra Rafał Brzozowski

Edyta Górniak - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodziła się Edyta Górniak?

Edyta Górniak niczym Rita Ora

Edyta Górniak co jakiś czas zaskakuje internautów na swoich social mediach. Tym razem zdecydowała się opublikować nagranie, na którym tańczy w rytm kawałka piosenkarki Rity Ory - Big, który powstał we współpracy między innymi z Davidem Guettą. Numer jest niesamowicie rytmiczny, a Edyta Górniak to wykorzystała i jak widać się opłaciło! Jej energia i blask, który pokazała na Instagramie został pozytywnie odebrany przez internautów, do tego stopnia, że prawią jej same komplementy!

- Ogień! ?

- Ulala ale pięknie wyglądasz Edi ?? Niesamowicie cieszy mnie widok Ciebie szczęśliwej!

- Jesteś szalona mówię ci ???

- Edzia wymiata?

Poniżej możecie zobaczyć z jaką energią i niesamowitym szczęściem Edyta Górniak zaprezentowała się wszystkim na Instagramie. Obok tego wideo nie da się przejść obojętnie!