Mrozu

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Mrozu przez lata wstydził się tego utworu, a teraz go zaśpiewał. Miliony monet w nowej wersji to hit

2021-07-11 12:25

Na przestrzeni lat Mrozu przeszedł wielką przemianę jako artysta. Nic dziwnego, że dziś niechętnie powraca do singla, który zapewnił mu popularność. Podczas koncertu w warszawskiej Pradze Centrum wokalista postanowił na moment powrócić do przeszłości i wykonał hit Miliony monet w zupełnie innej wersji.

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie kojarzyłaby utworu Miliony monet. To właśnie za pośrednictwem tej piosenki debiutujący wówczas Mrozu wypłynął na szerokie wody i zrobił karierę, która trwa do dziś. Łukasz, bo tak naprawdę na imię ma wokalista, z krążka na krążek ewoluował, zaskakując swoją publiczność nowymi brzmieniami oraz nowym wizerunkiem. W zeszłą sobotę, 3 lipca, Mrozu wraz z zespołem wystąpili w warszawskiej Pradze Centrum w ramach odbywającej się tam serii letnich koncertów o nazwie Lato na Pradze. Zebrani w obiekcie fani piosenkarza mogli usłyszeć przede wszystkim materiał z jego ostatnich płyt, jak również wydany w maju singiel Złoto. Ze sceny artysta zapowiedział, że nadchodzi nowe i należy być czujnym. Prawdziwy szał wywołała jednak nowa wersja pierwszego hitu Mroza, czyli kawałka Miliony monet, którą artysta wykonał jako bis. 

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Mrozu - Miliony monet w nowej wersji

Tuż przed występem Mrozu powiedział, że przez lata nie śpiewał hitu Miliony monet, bo w międzyczasie zmienił styl, jednak na potrzeby koncertu w Warszawie zrobił krok wstecz o 12 lat. Nowa wersja numeru zachwyciła wszystkich zebranych pod sceną fanów, którzy wyśpiewali z artystą każde słowo. Niestety, na ten moment w sieci nie ma żadnych wideo z występu Mroza. Niewykluczone, że po tak dobrym przyjęciu wokalista zdecyduje się włączyć utwór w koncertową setlistę. O nadchodzących koncertach Mroza przeczytacie w jego mediach społecznościowych.  

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!